Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO Saldırı Tipleri ve Korunma Önlemleri

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Hakan!! Ben ömer ile bir konuda konuşurken araya giren asalağı görmeyip bana laf atıyorsun ya asıl sana beyin lazım. Geçmiş olsun. Zamanında sana yaptığımız yardımlara yazık gerçekten. Yediği kabaa türüken cinslerden çıktın
Benim hakkımda bilip bilmeden konusma beni başka insanlarla asla karıştırma seni tanımıyorum bile önce kimsin onu söyle ve sıkıntın varsa ekle Hakan#4754 dc sese gel derdini anlat
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Adam foruma yeni gelmiş hatta bu konu hakkında konu açmasını ben rica ettim yorumlara bakılırsa açık bir şekilde adama kin tutmuşşun ben lafımı söylerim tanısamda tanımasamda Screenshot_20200901-223500.png

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,702
Ödül Puanları
605
@HugeMan Sık sık son zamanlarda karşıma çıkıyorsun. Forumda ki insanları rahatsız ediyorsun. Aşağılıyorsun, çok bilmişlik taslıyorsun. @EfsaneSro 'nun paylaştığı tüm nicklerin ortak özellikleri de buy(du). Tek yaptıkları da buy(du), ara sıra boş sıkıyorlar(dı) bir de Guard yapacaklar(dı). Ücretsiz paylaşacaklar(dı), Event programı yapacaklar(dı). Sonra bazı hesaplarını bu arkadaşların biz banladık, bazı hesaplarına da utançlarından kendileri giremediler. Bilemiyorum o kişisin veya değilsin. Forum da bir daha kaos ortamı yaratmana müsaade etmem. Kaç kez üyelik açarsan aç, bu sefer açamaz hale getiririm.

@EfsaneSro Hakan meselesine gelince, evet beni ve bazı kişileri çok uğraştırdı ama bu foruma çok büyük katkılar sağlayan benim için yaşanan her şeye rağmen özel bir kişi. Sen ve sana benzer kişilerde olmayan bir huyu var, ne olursa olsun paylaşıyor. Paylaşmak için bir şeyler yapıyor. Ayrıca son kez Legend ve Super Moderatörlüğü alınırken kendi isteğiyle alındı. Kimse yetkisini durduk yere almadı. Yetkisiz dolaşmayı kendisi tercih etti. İyi veya kötü, kızarım ederim ama @EfsaneSro 'u severim.

@kovboi bu arkadaşa olan sabrından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Kalite böyle bir şey.