Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro server 2023 kolay kurulum adlı konu kapandımı erişim saglanmıyor

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Merheba vsro server 2023 adlı konu kapandımı erişim saglanmıyor temiz files vardı içinde ve en kolay öyle kuruyordum diger konulurda temiz files pek olmuyor ya reklamlı oluyor yada sr exeleri başlattıgım zaman sürekli microsof edge açılıyor vsro server 2023 dosyaları elinde olan varsa paylaşabilirmi teşekkürler

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Bu sayfayı veya bu işlemi gerçekleştirecek izniniz yok. Bu şekilde hata alıyorum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

hocam siz dmden dosya linkleri atsanız bana olurmu sadece linkler lazım

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Bu sayfayı veya bu işlemi gerçekleştirecek izniniz yok. Bu şekilde hata alıyorum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

hocam siz dmden dosya linkleri atsanız bana olurmu sadece linkler lazım
Rica etsem ekran görüntüsü atabilir misiniz ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Çerezlerden kaynaklı bir hata gibi görünüyor.

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Teşekkürler sorun çözülmüştür

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
arkadaşın dediği konuyu ben de arıyorum fakat konu içeriği değiştirilmiş. favori konularımdaydı ama içeriğindeki "vsro 1.188" isimli setup a tıklandığında tüm kurulum ayarlarını kendi yapıyordu 5 dakika bile sürmeden çok büyük kolaylıktı. bende vardı ama yedeklerimi falan kaybettiğm ve hiçbiyerde bulamadım tekrardan bulabilen varsa iyi olur

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Paylaşım - vSRO Files 110 Cap 11DG 2022
arkadaşın dediği konuyu ben de arıyorum fakat konu içeriği değiştirilmiş. favori konularımdaydı ama içeriğindeki "vsro 1.188" isimli setup a tıklandığında tüm kurulum ayarlarını kendi yapıyordu 5 dakika bile sürmeden çok büyük kolaylıktı. bende vardı ama yedeklerimi falan kaybettiğm ve hiçbiyerde bulamadım tekrardan bulabilen varsa iyi olur

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.