Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO Server Binary Patcher v1.9 [UPDATED]

Ü

Üye silindi 3096

GameServer'ı açtığımda bu hatayı veriyor --> Sorry, this application cannot run under a virtual machine

yardımcı olabilecek var mı?
Unpack yapılmaması için sanırsam themida veya vmprotect ile şifrelemiş o yüzden açamazsın kırmaya çalışacağını anlayıp o hatayı veriyor 😂
Genelde xplerde kırılıyor şifrelenmiş exeler ollydbg scriptlerle o yüzden sunucuda hata verir

Zohan

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Unpack yapılmaması için sanırsam themida veya vmprotect ile şifrelemiş o yüzden açamazsın kırmaya çalışacağını anlayıp o hatayı veriyor 😂
Genelde xplerde kırılıyor şifrelenmiş exeler ollydbg scriptlerle o yüzden sunucuda hata verir

ollydbg vb program ile açmıyorum oyunumda bu gameserverı kullanmak istemiştim umarım yanlış anlaşılmamıştır :D

Ü

Üye silindi 3096

ollydbg vb program ile açmıyorum oyunumda bu gameserverı kullanmak istemiştim umarım yanlış anlaşılmamıştır :D
Hayır demek istediğim vm adı geçtiğinden ReGedit ekran kartı bilgilerinde o yüzden algılayıp açmaz maalesef şifresiz sürüm veya başka bir şifreleme programı ile şifreleyip paylaşmasını bekleyeceksin kullanmak istiyorsan örneğin net reactor 😀
@paradise1992

Alınan Beğeni
144
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bakalım nereye kadar update yapabileceksin merakla bekliyorum komserim :D

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Başarılarının devamını dilerim...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.