Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO Server Binary Patcher v1.9 [UPDATED]

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Genelde insanlar lisansli guard kullaniyor onlarda gs icin dll veriyorlar haliyle alan adam guarda bagli gs kullaniyor. Bunu kullanacak adamin guarda ihtiyaci var gelismis sekilde. Yoksa kguard ile bunu kullanmak abest kacar. Demek istedigim ugrasiyorsun paylasiyorsun ama insanlar arsive almaktan baska birsey yapamiyorlardir. Kendi guardini yapmayi bilen adam gs icin dllde yapabilecektir.

Madem gelistirmeye cok meraklisin, anlik item verme & pvp moduna gecirme & regiona gore name/title/guild/pet gizlemede ekle bari bir anlami olsun...

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
525
Ödül Puanları
93
Genelde insanlar lisansli guard kullaniyor onlarda gs icin dll veriyorlar haliyle alan adam guarda bagli gs kullaniyor. Bunu kullanacak adamin guarda ihtiyaci var gelismis sekilde. Yoksa kguard ile bunu kullanmak abest kacar. Demek istedigim ugrasiyorsun paylasiyorsun ama insanlar arsive almaktan baska birsey yapamiyorlardir. Kendi guardini yapmayi bilen adam gs icin dllde yapabilecektir.

Madem gelistirmeye cok meraklisin, anlik item verme & pvp moduna gecirme & regiona gore name/title/guild/pet gizlemede ekle bari bir anlami olsun...

Ben yinede paylaşıyorum belki kullanan bir kişi bile olsa yinede paylaşırım. Şuan herkes yaptığı şeyleri kendine saklamayı tercih ediyor çünkü çoğu şey son noktaya gelmeye başladı.

Örneğin, Loading çözünürlüğü değiştirme fikrini ortaya atmasaydım insanların akıllarına gelmeyecekti. Bir kaç yerde gördüm farklı şeyler tasarlayıp loading ekranını standart görüntüsünden eser kalmamış göze hoş gelen bir yapı olmuş.
NPC Üzerinden 20Lv kadar reverse özelliklerini kullandığımız özelliğin lv kısıtlamasını yükseltmek kimin aklına geldi ? Bunu gören gerekli adresleri kendisi bulup en kötü kendi sistemine ekleyecek. Farklı düşünmek insanların da düşüncelerini değiştirir. " Creative Thinking is Always"​

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Zoruna giden elestiriyor eminimki cogu kisi kullaniyor bende kullaniyorum @paradise1992 seni seviyoruz kardesim ❤

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.