Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro silk sorunu

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar benim sorunum su ne yaptiysam 120 cap pwp server yaptim kendime ama bir turlu oyuna kayit olana silk eklenmiyor bunu nasil coze bilirim bir yardimci olsaniz iyi forumlar...

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Verdiğim prosedürü dene. Hiç olmazsa Sk_Silk tablosuna 1den istediğin sayıya kadar ekleyip manuel olarak silk sayısını girebilirsin. Excellde 2dklık iş. Böylece yeni açılan hesaplar silk ile başlar

Ekli dosyalar

• SRO[2020-08-30 23-32-57]_21.jpg
    SRO[2020-08-30 23-32-57]_21.jpg
    130.3 KB · Görüntüleme: 18
Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
benim pc de exel var kisaca anlata bilirmisin tabloyu kopyalayip exel e atip ordami duzenlicem

Alternatif yol.
Tabloda ilk baştaki hücre Accound ID'dir.

Aşağıdaki gibi Excelde ayarla. Sonra bu üç satırı seçip sağ alt köşede beliren + yı tutup aşağıya çekip uzatacaksın. 1000 kadar uzatıp Ctrl+A > CTRL+C yapar ve SK_Silk tablosuna yapıştır.
Kaç satır oluşturmuşsan açılacak o kadar hesap silkle başlar.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
sorunu cozdum fakat cozumu yazmayi unuttum hemen uyari vermisiniz
Konu açılalı epey olmuş. Konuya geri dönüş yapılmamış çözüldüğüne dair + çözümünü paylaşmamışsınız ve sonrasında da yardım konuları açmışsınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.