Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
elinize sağlık.oyun açıldı.ama beni bugün çileden çıkarttı.hatta arkadaşıda bağladım 2li oynadık.2mizide rezil etti:)5 dk bir düşmeler.yalnız.oyun kapanmıyor.hemen giriyoruz.yani sanki başka bişey var bu işte.tam olayı anlayacaz çözecez tak atıyor.bari 1 saat kalmanın yolu yokmudur.?ben size dedim beni aldınız aranıza başınıza kaldım:)herşey gayet güzel çalışıyor ama 5dk dc yemek.insanın zoruna gidiyor.bir el atarsanız diyorum.yada başak bişeymi yüklesek.140 cap buldum.onu aynı mantıkla yüklenirmi?
Dediğimi yaptın mı ?

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Dediğimi yaptın mı ?
evet.hatta dosyayı kaybetmeyim diye ona 1 ekledim.AgentServer bu ismi AgentServer_no_xtrap bununla değiştim.netice aynı.bak altta resimde anlatmak istediğim.senin dediğin bu değilmi

Ekli dosyalar

• afgentserver.jpg
    afgentserver.jpg
    74.5 KB · Görüntüleme: 14

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
evet.hatta dosyayı kaybetmeyim diye ona 1 ekledim.AgentServer bu ismi AgentServer_no_xtrap bununla değiştim.netice aynı.bak altta resimde anlatmak istediğim.senin dediğin bu değilmi
O zaman musaıt zamanda bakmak gerekıyor bir şey diyemeceğim.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
sanırım izinlerle alakalı bir sıkıntı.15 dk bir net oyunda olamadım.senin admin panelinde süper.başka panellerde denedim.harra senin en son indirdiğin biey vardı onuda inceledim.güzel bişey.best server file diye biey.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
sevgili dostum sitemizde xtrapsiz agent ve clint buldum.bunları indirdim.ayarlarını yaptım.ve senin dediğin 2 dosyanın ismini aynı agent dosyasıyla değiştim.şu an dc olmadım 30 dk geçti:)sorunsuz şekilde işlem tamamlanmıştır.çok teşekkür ederim

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Hocam 9 gap varken 0 exp geliyor ve yok denecek kadar az sp geliyor bunun sebebi nedir? exp rate 70000 party exp rate 70000 9 gaptan sonra 0 exp.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
dostum video neden kapanmış.şimdi o video ile başka bir şey kuracaktık.sildimde herşeyi:))videoyu kim kapattı.ALLAH aşkına açın :))

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.