Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Merhaba, sitenize denk geldim ve hosuma gitti. şimdi yenilerin zamanı demişsiniz ya o benim işte :)
Videoya göre kurmaya calısacagım. sorularım olursa burdan sorabilir miyim :)
Her konuda herkesin bilgisince yardımcı olunuyor burada sadece kurmak değil takıldığın aklına gelenleri konu olarak açabilirsin

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Merhaba, sitenize denk geldim ve hosuma gitti. şimdi yenilerin zamanı demişsiniz ya o benim işte :)
Videoya göre kurmaya calısacagım. sorularım olursa burdan sorabilir miyim :)
Hoşgeldin, zaman zaman zorluklar çıksa da sakın pes etme eğer ki merakın varsa biraz sabır ile bu işi yavaş yavaş öğrenebilirsin. İyi forumlar ?

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Tabii ki, istediğiniz zaman. :)
Hoş geldiniz. :)
Hoşbuldum teşekkürler :)

Her konuda herkesin bilgisince yardımcı olunuyor burada sadece kurmak değil takıldığın aklına gelenleri konu olarak açabilirsin
Tamamdır hocam sorunum oldugunda sizleri rahatsız ederim teşekkürler :)

Hoşgeldin, zaman zaman zorluklar çıksa da sakın pes etme eğer ki merakın varsa biraz sabır ile bu işi yavaş yavaş öğrenebilirsin. İyi forumlar ?

Teşekkürler :) dün bir kaç sıkıntıyı halledip oyuna girebildim. Umarım öğrenirim :)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
arkadaşlar merhaba kaç gündür uğraşıyorum agent serverda hata alıyorum birtek yardım olabilcek biri varmıdır teamviewer üzerinden ?.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Tüm arkadaşlara merhaba linklerdeki dosyalar ile server kurulumu yapan varmıdır acaba netten çok dosya indirdim fakat sonuç hep hüsran oldu bende şu anda indiriyorum takıldığım yer olursa başınızı ağrıtırsam kusuruma bakmayın şimdide teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.