Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İlk serverimi bununla açmıştım 3 ay önce falandı şimdi ise sorunların bir cogunu tek başıma halledebiliyorum, yeni server açanlara yardımcı olmakdan mutluluk duyuyorum ilk açdıgım an sevinmiştim açmaya çalışan insanların nasıl bi duygu yaşadığını biliyorum çok acaib duygular yaşıyordük :D

srzsrc

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz.

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSRO Sorunlar ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

Dosya içeriği;

120 CAP DB ve Client Fixli :

SQL SERVER 2014 X64 Direkt :

SQL SERVER 2014 X86 Direkt :

Server Dosyaları (billing-edx loader-IPlnput-SrPatcher 1.0.6-vSRO server Files- pk2 çıkarıcı) :

Merhaba mega harici indirme linki verebilir misiniz , kurulum yapmayı düşünüyorum :)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
postlarda yazmışlar mı bilmiyorum ama bunu ekleme gereği duydum, istersen konu başına not olarak ekleyebilirsin Miraç

bu kurulum local (evdeki) bilgisayarlarınız için geçerlidir
sunucuda kurulum yaparken bu şekilde yapamazsınız
role falan ekliyoruz çünkü sunucuda ve updateler falan filanlar var

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Elinize Emeğinize sağlık çok faydalı bir paylaşım bende ilk bu video ile kurdum ,???

T

Tc_ComanDo

bende kendi demo serverimi kurup, kendimi geliştirip hayata geçirmek istiyorum yakından takıldığım yerde ilgilenebilecek varmı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
hocam yardımcı olurmusun olmuyor açamıyorum bi türlü herşeyi yaptım tek tek

T

Tc_ComanDo

gerekli paylaşımları indirmeye başladım video ile izleyerek gerekli adımları harfiyen yapacağım ama takıldığım yerde lütfen acil olarak yanıt verirseniz bende daha mutlu ve faydalı dokunacağına inanıyorum.
bi çok form sitesinde araştırdım ama eksik veya hatalı ölü linkler paylaşılmış onun için bi adıma ulaşamadım.
ilginizden ve paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

T

Tc_ComanDo

Rica etsem farklı bir indirme linki eklermisiniz premium üyelik istiyor. yarıda kaldı işlem.
teşekkürler.

30 dk dır linkler siteler denemediğim yöntem kalmadı indiremedim lütfen yardımcı olun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.