Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
aynen birebir yapıyorum herseyi tüm hepsi acılıyor smc den giriş yapıyorum şu hataları alıyorum smc kapanıyor. Sunucu Performansı da resimlerde mevcut 1.jpg 2.jpg

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
daha ilk baştan sorun ile larşılaşıyorum 64 bit işletim sistemim var ama SQL server kurulumunu yaparken extraction failed hatası alıyorum yardımcı olabilecek olan var mı

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
daha ilk baştan sorun ile larşılaşıyorum 64 bit işletim sistemim var ama SQL server kurulumunu yaparken extraction failed hatası alıyorum yardımcı olabilecek olan var mı
Kuruluma başlamadan önce firewall'ı devre dışı bırakın, windows güncellemeleriniz açık olsun. Kurulum bitince firewall'ı geri aktif edebilirsiniz.

extraction failed paket çıkarılırken hata vermiş demek... eksik inmiş olabilir diye düşündüm ama.....
Siz firewall'ı kapatıp bi deneyin.. kurulumda hata var demişsiniz. Muhtemelen firewall sorun yapmıştır.

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Kuruluma başlamadan önce firewall'ı devre dışı bırakın, windows güncellemeleriniz açık olsun. Kurulum bitince firewall'ı geri aktif edebilirsiniz.

extraction failed paket çıkarılırken hata vermiş demek... eksik inmiş olabilir diye düşündüm ama.....
Siz firewall'ı kapatıp bi deneyin.. kurulumda hata var demişsiniz. Muhtemelen firewall sorun yapmıştır.
firewall kapalı hatta viriüs koruma programını bile kaldırdım fakat olmadı update den de şu 4 güncellemede hata veriyor....

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    77.3 KB · Görüntüleme: 12

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
firewall kapalı hatta viriüs koruma programını bile kaldırdım fakat olmadı update den de şu 4 güncellemede hata veriyor....
Windows özelliklerini kurdunuz mu SQL kurmadan önce ?Server 2008-2012-2019 falan ve ingilizce ise Rules kısmından kurun.. Normal windows sürümleri ise başlata yazın windows özelliklerini aç veya kapat adı ile çıkar. Bunu da yapmışsanız detayları görüp bakmak gerek.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.