Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Windows özelliklerini kurdunuz mu SQL kurmadan önce ?Server 2008-2012-2019 falan ve ingilizce ise Rules kısmından kurun.. Normal windows sürümleri ise başlata yazın windows özelliklerini aç veya kapat adı ile çıkar. Bunu da yapmışsanız detayları görüp bakmak gerek.
ANYDESK ugulamsı mevcut sende de varsa bi baka bilirmisin benim pc ye 5 güdür yapamıyorum
uygulama için : bi yardımcı olursan sevinirim
(182 614 416) anydesk adresim

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
ANYDESK ugulamsı mevcut sende de varsa bi baka bilirmisin benim pc ye 5 güdür yapamıyorum
uygulama için : bi yardımcı olursan sevinirim
(182 614 416) anydesk adresim
Bağlanıp baktım.. Sorun işletim sistemi ile alakalı.. Win7 SP1 Hizmetler açılmıyor, güncelleme almıyor. Ayrıca Windows özellikleri de açılmıyor. SQL'de bunlara bağlı olarak kurulmuyor. Yeniden windows kurulumu yapılması tavsiye edildi.

Clarkent

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
server dosyalarını indirirken virüs algılayıp indirmeyi iptal etti. başka bir link var mı?

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
global manager.PNG
Şu hatayı alıyorum , gateway acılmıyo haliyle iplerim dogru ama nerde hata ettım anlamadım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.