Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
herşey çok güzel gidiyordu youtube de izlediğim vidonuza bakar yaptım son notaya kadar başarılı geldim fakat smc de login kısmına ne yazıcam nasıl giricem o videoda yoktu burada tıkandım şaunda. Yardımcı olablirmisiniz

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz.

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSRO Sorunlar ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

Dosya içeriği;

120 CAP DB ve Client Fixli : -

SQL SERVER 2014 X64 Direkt :

SQL SERVER 2014 X86 Direkt :

Server Dosyaları (billing-edx loader-IPlnput-SrPatcher 1.0.6-vSRO server Files- pk2 çıkarıcı) :
Yeni başlıyorum, var mı yasaklanmamış bir video bu dosyalara göre? Video buluyorum dosya yok, dosya buluyorum video yok :/ Bir türlü beceremedim. Yardımcı olur musun? @Spare

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz.

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSRO Sorunlar ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

Dosya içeriği;

Server Dosyaları (billing-edx loader-IPlnput-SrPatcher 1.0.6-vSRO server Files- pk2 çıkarıcı) :
Eline emeğine sağlık birde bu telif yenen videoyu youtube üzerinden değilde indirilse süper olacakmış videoya ulaşılmadığı için birçok kişi oyun kuramıyor teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Video elinde olan arkadaş var ise yardımcı olabilir mi discord ıd : secoace

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3

Dosya içeriği;

@Spare abi bu database dosyalarının içinde sqle giriceğimiz dosyalar hangisi shard account ve log mu yoksa ücünden baska dahası var mi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Spare abi database klasörünün içinde sqle okutcagımız shard account ve log dosyaları mı yoksa ücünden baska eklicegimiz varmı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.