Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
We explain how to install VSRO. You will find everything from A to Z in one video. We have also shared with you a lot of information that can be useful as an extra. We provide the download link as a single folder in MEGA. You can download the files one by one from a single link.

If you can't do it, get stuck in your mind or get an error in the video, you can ask by opening a topic in the vSRO Problems and Solutions category here.

File content;

120 CAP DB and Client Fix : -

SQL SERVER 2014 X64 Direct :

SQL SERVER 2014 X86 Direct :

Server Files (billing-edx loader- IPlnput - SrPatcher 1.0.6-vSRO server Files-pk2 extractor) :
thank you

krmcvsgl

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
s

resone

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba, videoyu yeniden upload etme şansınız var mı acaba? Forum'da birkaç saattir sunucuya kurulum videosu arıyorum ancak, bulamadım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.