Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
mrb videoları izledim lakin globalmanager acılıyor diger programlar benim ıp adresimden cert olmuyor farklı bır ıp adresinden cert olmaya calısıyor o yüzden acılmıyorlar. bu nasıl bir hata nasıl düzeltebilriim? globalmanager ekranında bana ait olmayan bir ıp çıkıyor kısaca ama gerekli her yeri arastırdım server.ini olsun cert dosyaları olsun orada görünen ıp hic bir yerde yok?

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
bu arada no xtrap dosyası olan varmı aranızda acaba videoda no xtrap agent var lakin dosyanın içerisinden cıkmıyor?

not: sitede bulunan linkte dosyalar eksiksiz bulunuyor.

Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
@cellat331 SrPatcher yardımıyla exeleri patchleyin o şekilde deneyin.

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
db connect failed diyor mu ?

hocam hallettim o hatayı dep lerde sorun varmış. ama şimdide SR_ShardManager ve SR_GameServer acılmıyor. kırmızı yazılar cıkıyor ve 5sn sonra kapanıyor. bu arada bu dosyaların içindeki no xtrap calısmıyor sanırım normal agenti çalıstırmak zorunda kalıyorum?

Ü

Üye silindi 3096

hocam hallettim o hatayı dep lerde sorun varmış. ama şimdide SR_ShardManager ve SR_GameServer acılmıyor. kırmızı yazılar cıkıyor ve 5sn sonra kapanıyor. bu arada bu dosyaların içindeki no xtrap calısmıyor sanırım normal agenti çalıstırmak zorunda kalıyorum?
IIS ayarların düzgün mü server.cfg de IIS portun doğru mu ? Dbconnect.asp ayarların düzgün mü
C:\inetpub\wwwroot burda o dbconnect

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
ııs ayarlarını videodaki gibi yaptım. server.cfg de ben ııs ile ilgili birsey görmedim ama bütün ıp ler benim ıp olarak ayarlı. dbconnect.asp ayarlarını şimdi baktım onlarda ayarlı. ama yinede bir yerde sorun var sanırım?

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
IIS ayarların düzgün mü server.cfg de IIS portun doğru mu ? Dbconnect.asp ayarların düzgün mü
C:\inetpub\wwwroot burda o dbconnect
ııs ayarlarını videodaki gibi yaptım. server.cfg de ben ııs ile ilgili birsey görmedim ama bütün ıp ler benim ıp olarak ayarlı. dbconnect.asp ayarlarını şimdi baktım onlarda ayarlı. ama yinede bir yerde sorun var sanırım?

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
SELAMLAR ARANIZA YENİ BAŞLADIM DOSTLAR ŞİMDDİEN HERKESE BAŞARİLAR BENDE SERVER KURMAK İÇİN DENİYORUM EĞER HATAM FELAN ERORLAR ALRISAM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ? :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.