Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
RevoUnistaller ile silebilirsiniz.

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
Benim çekmiş olduğum video :D

Aylar sonra gördüm ... Takılan arkadaşlar yorum yapabilir. Elimden Geldiğince yardımcı olurum .

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz.

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSRO Sorunlar ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

Dosya içeriği;

120 CAP DB ve Client Fixli : -

SQL SERVER 2014 X64 Direkt :

SQL SERVER 2014 X86 Direkt :

--------------------Server Dosyaları (billing-edx loader-IPlnput-SrPatcher 1.0.6-vSRO server Files- pk2 çıkarıcı) : ----------------------- Virüs var trojen inmiyor

Virüs var

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
serverfiles dosyasından kaynaklanan bir türlü çözemediğim bir hatadan dolayı server filesi eski kullandığım dosyaları kullandığımda downlandserver de portların uyuşmazlığından kaynaklanan bir hata aldığım için kapanıyordu çözemedim onun dışında ilk server açmak için kullandığım bir videodur belki unuturum diye hdd yedeği mevcut 😇

Ü

Üye silindi 3096

ağ bağlantılarımda birden fazla bağlantı varsa kafası karışır açılmaz misal normal pcde deniyorsan hamachi varsa onun ağ adaptörünü devredışı bırak local dene 192 ile başlayan ipini girip dene yani

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
Local olarak denedim kendi files ile sıkıntısız çalışıyor burdan çekip denemiştim ama ben ayarrlayamadım yarım saat uğraşıp kendi dosyamı kullandım uğraşmak istemedim bi kaç deneme yaptım port uyuşmazlığından oluyor gibi ini dosyalarını incelediğim biraz farklıydı dosyalar bir birlerinde kodlarını incelmek lazımdı aslında DS kodu bulup bakacaktım öyle kaldı anlıyacagın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.