Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım vSRO SRC (Reverse Engineering) (Florian0 paylaştı)

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Amacım sadece bu ekranın nerede bulunduğunu hangi yerlerde işlem yapmam gerektiğini çözmek.
r0OrE3.jpg

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Türkiye'nin en iyi private serveriyiz diye geçinen (kime göre, neye göre) JoySro bile bunu kullanarak GUI yaptı. :D

Görüntü olarak fena değil ama işlev olarak tam yapamamışlar. :D Eksikleri var.

dbeb5fe6e69045a9c0ede17929cc4280.gif

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,882
Ödül Puanları
113
keşke src olarak çıkabilen birşey olsaydı şu dll dosyaları :D
c++ bilgisi olmayan hiç hiç c# den bile anlamayan için çok zor :D
keşke internette direk kodlar olsa şunu bunu buraya ekle diye :D

tek facebook ekliyebildim o kadar onuda anlatıyordu diye şunu bunu yapıştırın gibisinden
:D

bilen birisi azda olsa bi paylaşsa bilgisini herşeyi paraya dökmese güzel olcak :D

1584287510952.png

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
EfsaneSro Çok afedersiniz ama insanlar bir taraflarını yırtıyor kendisini geliştirmek için. Florian0 bunun için 3 yıl uğraşmış mesela. Paylaşmasının sebebide github'u için.
Çok alışmışsınız herşeyi bedavaya getirmeye. Bilmeyen birisini zaten ilgilendirmiyor bu framework.

Ölücülükte zirveyi oynuyorsunuz gerçekten.

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
EfsaneSro Yaparsın sen 1 DLL senin kırıcılığına karşı koyamaz. Bunlarda ilerleyen zamanlarda paylaşılıcaktır. Bu modada gelip geçer.

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Memati paylaşılan dosya zaten source, daha ne paylaşılacak onu anlamadım. Oldu olacak florian evinize kadar gelip sizin yerinize clientinize monte etsin bunları.

Bu moda geçmez, emin olabilirsiniz. Çünkü bundan daha fazlası paylaşılmaz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.