Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Vsro Stall

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
oyunun neresinde tutarsam tutayım bir yeri patlıyor anlamadım en son regionları yaparken isro pk2 leri kullanmıştım ondan bu yana çoğu yerde hatalar görmeye başladım bazılarını düzelttim ama en son aklıma nerden geldiyse stalla boxtan çıkardığım itemleri koymayı test ediyordum stalla hiç bir şekilde item koyamadığımı farkettim Adsız.png

Çözüm
Çözüldüye alıyorum o halde.. geribildirim için teşekkürler @tolgacan4ever
bütün servisleri aktif ettim magic popta orjinalindeki itemler gözükmesin diye sadece client üzerinde oynama yaptım kendi yaptığım magic pop itemlerim gözüküyor stalla item koymamasının sebebide _RefGachaItemSet ve _RefFmnTidGroupMap _RefFmnTidGroup hiç bir servisi kapalı yapmayın yoksa çok sorun çıkıyor Adsız.png
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
oyunun neresinde tutarsam tutayım bir yeri patlıyor anlamadım en son regionları yaparken isro pk2 leri kullanmıştım ondan bu yana çoğu yerde hatalar görmeye başladım bazılarını düzelttim ama en son aklıma nerden geldiyse stalla boxtan çıkardığım itemleri koymayı test ediyordum stalla hiç bir şekilde item koyamadığımı farkettim Ekli dosyayı görüntüle 15541
Boxun ve koymaya çalıştığınız itemlerin aktarım ayarlarında sıkıntı var mı baktınız mı, CanTrade vesaire

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Çözebilir miyim emin değilim ama ilgimi çekti, Anydesk ile birlikte bakmamız mümkün mü ?
156 560 839
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çözebilir miyim emin değilim ama ilgimi çekti, Anydesk ile birlikte bakmamız mümkün mü ?
baştan sıfırladım eski haline aldım karakter açmayı düzelttim stal hala aynı şekilde devam ediyor

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Konuyu merak ettim ve takipteyim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Bir tahminim var deneyeceğim yüksel ihtimalle magic pop ile alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü magic pop arkadaşın yardımı ile açtığım sekmeler consimenttede açtığım sekmeler gözüküyor yüksek ihtimalle magic pop stall consiment birbirine bağlı olabilir mi acaba sadece bir tahmin
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

doğru tahmin etmişim magicpop ta olan itemleri stala koyabiliyorum normal itemleri koyamıyorum magic pop detaylı anlatım ile eklerken servisleri kapatıyoruz sorun ordan kaynaklanıyor consiment ile stall felan hepsi birbirine bağlı olmasınada şaşırdım Adsız.png Adsız.png

Oyla 0