Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro Teori [Komik]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
4-5 Yıldır Vsro İle Zaman Zaman Ugraşıyorum, Server açdım havalarına falan girmek istemiyorum açdım fakat kendime bi uzman diyemem sadece %50 %60 Çıkan sorunları cözüyorum, forumda benden uzmanları çogunlukda olduğu için bu soruyu sorucam [SORU] Media Daki Ekli Olan İtem Olur Dress Olur Pet Olur SQL Geçirmek Mümkünmü Hepsini [BİRDEN] Ugraşmadan Tek Tek Değil, BU MÜMKÜNMÜ?

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
48 saat almaz aslında bu durum max 3 - 5 saat arası uğraşıyorsun diye düşünüyorum dene bence :)
4 Clientden Alınacak Dosyalar Uzun sürerde dediğin gibi 48 sürmezse 24 rahat ??

Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Vsrodan Sıkıldım Artık, Yapasım Gelmiyor [Botnet] Site Script Çekiyorum Şuan Bi Site Açıcam Onunla Ugraşıcam Birazdan Vsro Yeter Artık ☺

#KonuKitleneBilir. Sorun Cözülmüştür

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...