Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Toplu Drop ekleme

Alınan Beğeni
384
Ödül Puanları
63
Teşekkür ederim cevaplarınız için <3

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
320
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
#Çözüldü @AleriyaSama @DragonSlayer Manuel olarak tüm mobları kodları çekildi istenilen drop lar % sel olarak tabloya eklendi test edildi İyi Forumlar

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
320
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Query paylaşabilir misiniz?
Query olarak bir işlem yapmadım tamamen manuel işlem yaptım _RefObjCommon Mob ve Token Kodlarını Ayıkladım Sonrasında _RefMonster_AssignedItemDrop Tablosuna İstenilen Değerlere Göre Moblar ve Coin Miktarlarını Yüzdesini Ekledim Örnek Paylaşmak Gerekirse:
1933MOB_CH_MANGNYANG
24667ITEM_ETC_SD_TOKEN_01
19332466700110,3000000000000000000xxx

Alınan Beğeni
293
Ödül Puanları
63
Query olarak bir işlem yapmadım tamamen manuel işlem yaptım _RefObjCommon Mob ve Token Kodlarını Ayıkladım Sonrasında _RefMonster_AssignedItemDrop Tablosuna İstenilen Değerlere Göre Moblar ve Coin Miktarlarını Yüzdesini Ekledim Örnek Paylaşmak Gerekirse:
1933MOB_CH_MANGNYANG
24667ITEM_ETC_SD_TOKEN_01
19332466700110,3000000000000000000xxx
ee bu tek tek :( bi an sevinmiştim emeğine sağlık

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
320
Ödül Puanları
63
ee bu tek tek :( bi an sevinmiştim emeğine sağlık
bazı db lerde moblar farklı 120 cap dbsi 130 cap db si tüm içeriği vermem doğru olmaz çünkü düzgün calısmaz bu örneğe göre 10 dk nı ayırıp basit bir şekilde yapabilirsin mesela bu db de 120 130 mobları uniqueleri yok str int ler yok clean db di tutup sana atsam sende olan mobların bir kısmına işlemicek id farkı olabilir buda bir ihtimal o nedenle manuel olarak yapmak daha sağlıklı