Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü VSRO Trader Mal Satılmıyor

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
107
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese iyi akşamlar
Sadece Roc Mountain Special NPC'Sinden Diğer şehirlerdeki trader npc'lerine çekilecek kervanlar için Roc Mountain Special NPC'si hariç diğer tüm special NPC'lerden malları sildim.
Gelelim Sorunuma.

Roc Mountain Special'dan aldığım malları hiçbir NPC'ye satamıyorum.(Resim Olarak Ekleyeceğim)
NPC'Lerin görevlerindendir diye şüphelendim fakat görevleri yaptığım halde satılmıyor.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Resimde Görüldüğü Gibi [ Sell All ] Seçilmiyor.

@iMonarch Tarafından Çözülmüştür.

Çözüm : NPC'lerin kendi orjinal itemlerini ekledi ve NPC'lerin sorunları çözüldü. Ben tek taraflı satış olsun istediğim içinde NPC'Deki ürünler satın alınmaması için Silk Point ile alım ekledi.

Teşekkürler

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-01 193021.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-01 193021.png
    135.3 KB · Görüntüleme: 5
Çözüm
Rica ederim püf noktaları çözmüşsün ben sadece biraz dokundum diğer itemlerin satın alımını kapatarak itemlerin Npc de kalmasını sağladık.
_ItemQuotation tablosu burada satın alınan itemleri RefıtemID stunundaki verileri çekerek işlem yapar , Roc Mt hariç diğer tüm Npc İtemlerin satın alımını kapatarak durumu fixledik , Kervan Tek Yönden Tüm şehirlere dengelenen gold tutarında satılabilecek keyifli çalışmalar dilerim.

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
107
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
satış yapamadığın npc ye 1 tane kervan malı ekleyip resle sonra satış yapmayı dene.
Eğer çözüm bu olacaksa bile ben o npc'lerden mal alışı istemiyorum ve diğer satışı kabul eden NPC'lerdede mal ekli değil. birkaç gün beklemede kalayım, konuyu kapatıcam clone npc yapıcam böyle giderse. Tek mal alış yeri roc nede olsa :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Eğer çözüm bu olacaksa bile ben o npc'lerden mal alışı istemiyorum ve diğer satışı kabul eden NPC'lerdede mal ekli değil. birkaç gün beklemede kalayım, konuyu kapatıcam clone npc yapıcam böyle giderse. Tek mal alış yeri roc nede olsa :)
ozaman o kervan malının satmaya çalıştığın npc için kar oranı yoktur _Itemquatation tablosunda. çok olmadı RM npc sine jangan malı koy oranları onun üzerinden ayarla

Oyla 0

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
107
Ödül Puanları
43
Sorunun %60 ı Ozan abi @iMonarch tarafından çözüldü. Kendisi müsait zamanda tamamını düzelteceğini bildirdi. Sorun çözülünce paylaşırım. Ozan abi teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun @iMonarch Tarafından Çözülmüştür.

Çözüm : NPC'lerin kendi orjinal itemlerini ekledi ve NPC'lerin sorunları çözüldü. Ben tek taraflı satış olsun istediğim içinde NPC'Deki ürünler satın alınmaması için Silk Point ile alım ekledi.

Teşekkürler

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
Rica ederim püf noktaları çözmüşsün ben sadece biraz dokundum diğer itemlerin satın alımını kapatarak itemlerin Npc de kalmasını sağladık.
_ItemQuotation tablosu burada satın alınan itemleri RefıtemID stunundaki verileri çekerek işlem yapar , Roc Mt hariç diğer tüm Npc İtemlerin satın alımını kapatarak durumu fixledik , Kervan Tek Yönden Tüm şehirlere dengelenen gold tutarında satılabilecek keyifli çalışmalar dilerim.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.