Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Trigger Mantığı Ve Trigger ile Mob Spawn

Alınan Beğeni
571
Ödül Puanları
93
Merhabalar.
Bu konumuzda sizlere trigger'lar hakkında bilgiler sunacağım. Eminim bir çok kişi anlamayacaktır fakat yinede paylaşma kararı aldım.
Ekleme yaptığımız tabloların her biri birbiriyle bağlantılı olup en ufak kod kaymasında trigger'lar çalışmayacaktır. Bu yüzden dikkatlice ve sıraya göre ilerleyerek ekleme yapmanızı istiyorum.

NOT: Konuyu görmek için yorum yapıp beğenmeniz gerekmektedir.

Bu konuyu okumadan önce fgw taşı ekleme konuma göz atıp verileri ekleme yaptıktan sonra devam etmenizi istiyorum.
Link= Vsro Bölgeye Forgotten World Girişi Ayarlama

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yukarıdaki kodlar ile eklediğim örnek;

Ekli dosyayı görüntüle 13949
teşekkürler

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Xin chào.
Trong chủ đề này, tôi sẽ cung cấp cho bạn thông tin về quá trình kích hoạt. Tôi chắc chắn rằng nhiều người sẽ không hiểu, nhưng tôi vẫn quyết định chia sẻ nó.
Mỗi bảng chúng tôi thêm đều có liên quan với nhau và các trình kích hoạt sẽ không hoạt động trong một lần thay đổi mã nhỏ nhất. Đó là lý do tại sao tôi muốn bạn cẩn thận hơn và theo thứ tự.

LƯU Ý: Các bạn cần comment và like mới thấy được chủ đề.

Trước khi đọc chủ đề này, tôi muốn bạn duyệt đến vị trí di chuyển fgw và thêm dữ liệu, sau đó tiếp tục.
Link= Setting Forgotten World Login vào Vsro Region

*** Văn bản ẩn: không thể trích dẫn. ***

Ví dụ tôi đã thêm vào các mã trên;

xe tăng anh bạn

mahsun3

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
THKS

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Merhabalar.
Bu konumuzda sizlere trigger'lar hakkında bilgiler sunacağım. Eminim bir çok kişi anlamayacaktır fakat yinede paylaşma kararı aldım.
Ekleme yaptığımız tabloların her biri birbiriyle bağlantılı olup en ufak kod kaymasında trigger'lar çalışmayacaktır. Bu yüzden dikkatlice ve sıraya göre ilerleyerek ekleme yapmanızı istiyorum.

NOT: Konuyu görmek için yorum yapıp beğenmeniz gerekmektedir.

Bu konuyu okumadan önce fgw taşı ekleme konuma göz atıp verileri ekleme yaptıktan sonra devam etmenizi istiyorum.
Link= Vsro Bölgeye Forgotten World Girişi Ayarlama

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yukarıdaki kodlar ile eklediğim örnek;

Ty

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.