Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,098
Ödül Puanları
113
merhaba arkadaşlar programı epvpde gördüm paylaşmak istedim konu alıntıdır aşağıdaki gif tıklıyarak indirebilirsiniz
bilgisayarımda sql olmadığı için kurup test edemedim sadece indirdiğim gibi paylaştım çalışıyor mu çalışmıyormu bilgim yoktur deneyip test ediniz.
virustotal=

QZuscab.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
merhaba arkadaşlar programı epvpde gördüm paylaşmak istedim konu alıntıdır aşağıdaki gif tıklıyarak indirebilirsiniz
bilgisayarımda sql olmadığı için kurup test edemedim sadece indirdiğim gibi paylaştım çalışıyor mu çalışmıyormu bilgim yoktur deneyip test ediniz.
virustotal=

QZuscab.png
Test edenler bir dönüş yaparsa çok iyi olur. (y)
Eline sağlık, seninde ilk paylaşanında. Çalışıyorsa harika!

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
Hakan tüm forumlarda yararlı paylaşımların var benim için önemli kişisin bu forumdada yeni şeyler bekliyorum senden takipteyim

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
bişeyi test etmeden paylaşmayın buradaki kullanıcıları deneme tahtası olarak kullanmayın önce siz yapın onayı verin gerisini onlar yapsın.

Ü

Üye silindi 340

bişeyi test etmeden paylaşmayın buradaki kullanıcıları deneme tahtası olarak kullanmayın önce siz yapın onayı verin gerisini onlar yapsın.
virüs mü varda kobay olarak görüyoruz sizi ? test etmediğimizi nerden biliyorsun benim ekran görüntüm o sv açarak test etmediğimi belirttim local oyuncusuyum ben

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Bu program zaten çalışıyor? Sorununuz nedir, yardımcı olalım. :)

Ü

Üye silindi 340

istiyenlere açılışta çıkan yazıyı kaldırabilirim veya istediği yazıyı oraya koyabilirim :D
fYyQaab.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.