Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Görsel Anlatım Yeni başlayanlar için Yazılı Eğitim Vsro Uzak Masaüstü Güvenlik Önlemleri

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,044
Ödül Puanları
113
Bu Konuda misal discordda veya herhangi bir yerde ekran paylaşıyorsunuz bi grupta bildiğiniz üzere yayınlara herkes katılabiliyor tabiki kanal sizin değilse bu katılımı engellemeniz mümkün değil yayın açarken veya ne bileyim youtube vb gibi yerlerde yayın yaparken alt tab vb yaparken uzakmasaüstü ip adresiniz ekranın üst tarafında vb görünür bunu nasıl gizleyip istediğimiz ismi oraya verebileceğimizi göstereceğim

1678293399667.png

Öncelikle Burdaki klasöre gidiyoruz = C:\Windows\System32\drivers\etc

1678293439503.png

en sol üst köşedeki hosts dosyasını notepad++ ile açıp en alt satıra ip adresiniz boşluk vermek istediğiniz ismi yazıyorsunuz ve kaydediyorsunuz Ben EfsaneSro koydum

1678293507241.png

Şimdi uzakmasaüstü açıyoruz oraya koyduğunuz ismi yazıyorsunuz ve normal giriş bilgilerinizi yazıyorsunuz

1678293531404.png

Ve Sonuç ip adresi gizlenmiş oldu yayınlarda vb alt tab vb yapsanız ekran paylaşırken görmemiş olurlar böylelikle ( yani görmemiş olurum yeter yani not defterinde birsürü satır ip kaydetmekten sıkıldım :D ) 1678293638705.png

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,474
Ödül Puanları
113
Bilgilendirme için teşekkürler (y)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Bu Konuda misal discordda veya herhangi bir yerde ekran paylaşıyorsunuz bi grupta bildiğiniz üzere yayınlara herkes katılabiliyor tabiki kanal sizin değilse bu katılımı engellemeniz mümkün değil yayın açarken veya ne bileyim youtube vb gibi yerlerde yayın yaparken alt tab vb yaparken uzakmasaüstü ip adresiniz ekranın üst tarafında vb görünür bunu nasıl gizleyip istediğimiz ismi oraya verebileceğimizi göstereceğim

Ekli dosyayı görüntüle 15256

Öncelikle Burdaki klasöre gidiyoruz = C:\Windows\System32\drivers\etc

Ekli dosyayı görüntüle 15257

en sol üst köşedeki hosts dosyasını notepad++ ile açıp en alt satıra ip adresiniz boşluk vermek istediğiniz ismi yazıyorsunuz ve kaydediyorsunuz Ben EfsaneSro koydum

Ekli dosyayı görüntüle 15258

Şimdi uzakmasaüstü açıyoruz oraya koyduğunuz ismi yazıyorsunuz ve normal giriş bilgilerinizi yazıyorsunuz

Ekli dosyayı görüntüle 15259

Ve Sonuç ip adresi gizlenmiş oldu yayınlarda vb alt tab vb yapsanız ekran paylaşırken görmemiş olurlar böylelikle ( yani görmemiş olurum yeter yani not defterinde birsürü satır ip kaydetmekten sıkıldım :D ) Ekli dosyayı görüntüle 15260
Eline sağlık Hakan ^^

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.