Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
[QUOTE = "Sieger, bài đăng: 49055, thành viên: 307"]
Xin chào tất cả mọi người,
Hôm nay, tôi sẽ chia sẻ với bạn một chương trình do chúng tôi tự sản xuất và sẽ giúp bạn dễ dàng tổ chức các vị trí.

[USER = 275] @ServerEdit [/ USER], người tư vấn ý tưởng của chương trình và là người thực hiện các yêu cầu của chúng tôi, cả ngày lẫn đêm và cố gắng trình bày cho bạn theo cách tốt nhất
Tôi muốn cảm ơn bạn rất rất rất nhiều từ đây.

Chương trình sẽ luôn được cập nhật theo ý tưởng, đề xuất và ý kiến của bạn, và bạn sẽ có thể nhận được chúng dễ dàng với các bản cập nhật.
Bạn không cần phải tải xuống lại vì nó được cập nhật. :)

Bây giờ hãy đến với hình ảnh chương trình:
[Nội dung ẩn]
Trình bày chi tiết và bài giảng Video:

[MEDIA = youtube] _mj3s9 nhịp1y [/ MEDIA]

[Nội dung ẩn]

SlotEditor v1.3

đổi mới
[/ TRÍCH DẪN]

kmete34

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürlerr

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere kendi yapımımız olan ve Slot düzenleme konusunda sizlere hiç olmadığı kadar kolaylık sağlayacak bir program paylaşacağım.

Programın fikir danışmanı olan ben ve isteklerimizi tek tek, gece gündüz yapan, en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışan @ServerEdit 'e
buradan çok çok çok teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin fikir, öneri ve görüşlerinize göre program daima güncel kalacaktır ve update'ler ile bunları kolaylıkla alabileceksiniz.
Güncellendikçe tekrar indirmeniz gerekmez. :)

Şimdi gelelim program görsellerine:
[Gizli İçerik]
Detaylı Tanıtım ve Anlatım Videosu:

[Gizli İçerik]

SlotEditör v1.3

Yenilikler
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.