Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü vSro Warrior Skillerini Kapatma

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar bu skilleri kapatabilen varmı? bazen gs overlop veriyor bazen oyunda crash yiyorum bu skiller kaldırılmıyor nedense sanırım 1 tane param var veo param bazı skillerle baglantılı.

X.png

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
skillleri kapatmak yerine o skillerin ID lerini yedek alıp servicelerini kapatırsan bir üst up'a geçemezler haliyle max olan reqlevel skilli göremediği için yeni skillide açamaz

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
yok oylede olmuyor ben ordaki sayfa sayisini 4 e dusurucem altta skill kalinca oda olmuyor

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
O zaman skill row tanımı yapacaksın sırayı düzenliceksin skıll ağacını ezberlemeye çalış örnek vereyim 7 1 2 3 -- 7 2 3 4

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
oyun içerisinde bu skilleri kullanan bi mob felan varmı phy attack attırmayı buff olarak vs belki ondan kapatılamıyor olabilir

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
mob skilleri ayrıdır MSKILL olarak geçer mob karakter skilllerini kullanmaz.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Server Cap'e göre mi olacak bu işlem ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
bilmiyorum resimdeki skilleri kaldırmayı deneyin kaldıramıyorsunuz skilleri kaldırınca overoop yiyor gameserver en ustteki phy kaldırınca oyundan crash yiyor deneyin 2 3 tane clen db dede denedim silinmiyor silmem gerek :D

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Skilleri maxlama yönteyle sadece o skillerin codename lerini yazarak yapılabilir mi? Kapali kalması gereken son skill diyelim ki 80 lvde açılıyor. Sen o skill yazıp okutabilirsin queryi. Denemekte fayda var, bence başarılı olabilir.

Oyla 0