Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Warrior Skillerini Kapatma

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar bu skilleri kapatabilen varmı? bazen gs overlop veriyor bazen oyunda crash yiyorum bu skiller kaldırılmıyor nedense sanırım 1 tane param var veo param bazı skillerle baglantılı.

X.png

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Skilleri maxlama yönteyle sadece o skillerin codename lerini yazarak yapılabilir mi? Kapali kalması gereken son skill diyelim ki 80 lvde açılıyor. Sen o skill yazıp okutabilirsin queryi. Denemekte fayda var, bence başarılı olabilir.
yok dostum ztn max 80 e ayarlı bu aklımda 1 2 fikir var deniyicem
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

merhaba bazılarını kapattım mesela 2li skillerde sadece alttakileri açtım üsttekileri kapattım ve kapandı fakat bu inat etti kapanmıyor :D SKILL_EU_WARRIOR_TWOHANDP_ATTACK_A_01 bakalım nasıl kapatıcam hayırlısı

bu skilleri kapatmak isteyenler için direk kodları veriyorum herşey orjinaldir sadece service 0 1 ile oynandı bu şekilde kapatabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    51.1 KB · Görüntüleme: 18
Oyla 0
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
41
Skiller'i kapatıyorsun fakat orada boş kutucukları kalıyor, ne yazık ki bunları kaldıramıyorum. @WickedWitch nasıl çözümleyebildin? Direkt kod veya dosya yerine anlatabilir misin? Boş kutucukları kaldırmam gerekli.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Skiller'i kapatıyorsun fakat orada boş kutucukları kalıyor, ne yazık ki bunları kaldıramıyorum. @WickedWitch nasıl çözümleyebildin? Direkt kod veya dosya yerine anlatabilir misin? Boş kutucukları kaldırmam gerekli.
boş kutucuk kalmamasısı için mesla bir skili kaldırırken önce A_01 ilk açılan skili kaldır veya service 0 yap dene

bos siyah kutucuktanmı bahsediyorsun ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
41
boş kutucuk kalmamasısı için mesla bir skili kaldırırken önce A_01 ilk açılan skili kaldır veya service 0 yap dene

bos siyah kutucuktanmı bahsediyorsun ?
Evet, o column'da bulunan tüm skiller service 0 ve media'dan da silinmiş halde fakat halen daha orada kutucuk gözüküyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
kutucugu gidermek için tüm sırayı sildiysen mediada skillgruop veya skillmasterydi galiba başında sayıyı yazyıor 7 ise 6 yap o satır gider

Oyla 0