Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet Vsro Website ekleme önerileri hakkında

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
@ServerEdit veya başka kim yapıyorsa forum için veya genel olarak bir panel yapıp paylaşsanız keşke şu özellikleri ekleyip :D

Demo Panel=

ıd:1
pw:1

ardından giriniz ordan karakter ismini seçip karakterlerin inventory görünüz ve staldaki itemleri görüp satın alabilirsiniz böyle bir sistem website üzerinden yapılması güzel olmuş :D böyle birşey yapıp paylaşsana @ServerEdit becerebilirsen eğer :D

güzelmiş site düşüncesi keşke paylaşsa :D

Ekli dosyayı görüntüle 9498
Ekli dosyayı görüntüle 9499

Gerekli tasarımı yapan olursa panel üzerinden satın alma prosedürünü yazıp verebilirim

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Adam İle Konuştum Anlaştım Panelini Bana Ücreti Tabi Olucak Şekilde Kuracak :)

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Hello,
Idk why you would like to steal our work, even though this is good promotion for us.
and here is our main website link so you can check more websites to steal :)

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bu sunucu online mi online ise site uzerinde indirme link calismiyor benim hosuma giden player maps oldu haritayi yukardan gosteriyor google maps gibi gercekten coook hosuma gitti iyi calisma olmus site de bu site kimde var php olarak denemek isterdim iyi forumlar >>>

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
ya bırakta şimdi iş miş zaman konularını, bi gece rehin alsam seni çözeriz. Allah Allah. Sunucu mu lazım? Test makinası mı lazım? Ne büyüttün. :D @ServerEdit delirtme beni. :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.