Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO | Yeni Bölgeleri Sorunsuz Ekleme (Query)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Herkesin Joymax'ın 120'cap ten sonra getirmiş olduğu bölgeleri eklemekte zorlandığını farkettim. Çoğu kişi bölgelerin eklenmiş olduğu dandik DB'leri indirip onlar üzerinden işlem yapıyor. Linkteki Query'i indirip okutmanız durumunda Prison, Battlefield of Infinity, Styria Clash, Kalia Hideout, Garden, Petra, Survival Arena(Closseum), Survival Arena(Desert), Survival Arena(Palace), Chamber of Vicious Shadows, Ice Temple, Fire Temple, Poison Temple, Shadow Temple alanları DB nize eklenmiş olacaktır. Query'i eklediğiniz alanı dungeon yapıp yapmama durumunuza göre ayarlamanız gerekmektedir. Bu kısmı sizin çabanıza bırakıyorum. DB'ye yaptığınız eklemeleri DbtoMedia ile çıktı alıp media'ya patchlemeniz yeterlidir.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Not: Bölgelerin warp kodları da query içerisinde mevcuttur.
THANKS

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Herkesin Joymax'ın 120'cap ten sonra getirmiş olduğu bölgeleri eklemekte zorlandığını farkettim. Çoğu kişi bölgelerin eklenmiş olduğu dandik DB'leri indirip onlar üzerinden işlem yapıyor. Linkteki Query'i indirip okutmanız durumunda Prison, Battlefield of Infinity, Styria Clash, Kalia Hideout, Garden, Petra, Survival Arena(Closseum), Survival Arena(Desert), Survival Arena(Palace), Chamber of Vicious Shadows, Ice Temple, Fire Temple, Poison Temple, Shadow Temple alanları DB nize eklenmiş olacaktır. Query'i eklediğiniz alanı dungeon yapıp yapmama durumunuza göre ayarlamanız gerekmektedir. Bu kısmı sizin çabanıza bırakıyorum. DB'ye yaptığınız eklemeleri DbtoMedia ile çıktı alıp media'ya patchlemeniz yeterlidir.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Not: Bölgelerin warp kodları da query içerisi
BUNLARI teleporta nasıl geçire biliriz ?
eline sağlık
eline sağlık

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.