Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Web site

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu buraya açıyorum yanlışsa taşınabilir.
Web sitesinin kurulumundan ve içeriğine kadar her şeyiyle biz ilgilenmeye kalktığımızda web sitemizin oyun için hata ve çözümlerinin veya bugların açıkları bizi çok uğraştırır mı? Web sitesi üzerine çalışabilecek ve yeterli seviyede bilgili arkadaşımız var.
Konu hakkında neler ile karşılaşırız veya ne tip sıkıntılar yaşayabiliriz?

İyi forumlar.

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
93
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.

Şöyle ki kodlama veya yeni site bile yapabiliriz veyahut hazır kod üstünee açıkları arayabiliriz bunlar bizim problem değil. Silkroad hazır bir panel üzerinde çalışmayı düşünüyoruz ne tür güvenlik işlemleri veya buglarla karşılaşırız. Normal bir web sitesinde bazı hatalar ile veya açıklarını aramak gibi düşünün burada demek istediğim silkroad panelimizin veritabanından bağlantı çekeceği için nelere dikkat etmeliyiz
Sql injection başta gelmek üzere bilinen bütün güvenlik önlemlerini almanız yeterli bu arada panel dosyalarını sifreleyip müşteriye vermeyecekseniz kod yapınızın akışkan stabil olması önemli panel verimlilik acısından

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
93
Ne var peki söyle ?
Haa iyimi oldu paylaşılması bence iyi olmadi nedenmi piyasanın amina koydu php bilmek bu değil yani yapayım sonra paylaşayım okadar emek verip uğraşanlar vardı belkide bu panel paylaşmadan önce panel piyasasına girecek arkadaşlar vardı geri durdular

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.

<3

Şöyle ki kodlama veya yeni site bile yapabiliriz veyahut hazır kod üstünee açıkları arayabiliriz bunlar bizim problem değil. Silkroad hazır bir panel üzerinde çalışmayı düşünüyoruz ne tür güvenlik işlemleri veya buglarla karşılaşırız. Normal bir web sitesinde bazı hatalar ile veya açıklarını aramak gibi düşünün burada demek istediğim silkroad panelimizin veritabanından bağlantı çekeceği için nelere dikkat etmeliyiz

Warez panelleri hiç araştırmadım hiçde kullanmadım öncelikle bunu belirteyim
Başkasının kodladığı paneli açıklarını kapatmak ve şifrelemek vasıfsiz bir iş her zaman açık çıkar
tavsiyem veritabanınızı ezberleyip ona göre sql yazmanızdır bu sayede kolay bir şekilde şifreleyebilir en azından ezbere ilerlersiniz. sabır lazım birazda :D
yoksa emekleriniz boşa gider.

ben hala urasiyorum :D

2180

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Hocam peki güvenlik yeterli olacakmı pdo tamam extra güvenlik nasıl olacak maliyet hesaplaması neye gore yapılacak

Eğer dışardan birisine yaptırıcaksanız bu şifrelemeden sql eklentilerden fiyatlar belirleniyor sağlam bir panel için admin panel hariç nerden baksan 10bin türk lirası yüksek maliyette bir bedeli var

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dediğim gibi, Web sitenin içinden girip çıkacak kişilerimiz var. Ben sadece sro veritabanı ile alakalı bir sıkıntılar oluşurmu diye sormuştum panelimizin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
100
Ödül Puanları
43
Dediğim gibi, Web sitenin içinden girip çıkacak kişilerimiz var. Ben sadece sro veritabanı ile alakalı bir sıkıntılar oluşurmu diye sormuştum panelimizin.
web sitenin içinden girip çıkacak varsa zaten
sql prosedürlerinin damarına şırınga enjekte edecek kabiliyette olan kişidir

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.