Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım Webmall v3 - WebMall-SimilarRank v1 Full (2021 Sürüm)

Alınan Beğeni
557
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bakamıyorum bu işlere kişisel sebeblerden taşınıyorum gideceğim yerde pc olmayacak o yüzden gitmeden bunuda aradan çıkarmak istedim.
Hep araştırdım kimse adam akıllı bir kaynak anlatım link falan koymamış hiç biryere kuranında havasından geçilmiyor.
Bugun fırsatım oldu kurdum bir kaç deneme yaptım ve sizlerle paylaşıyorum
ufak tefek görsel skıntılar olabilir okadarını halledersiniz diye düşünüyorum önemli olan sorunsuz çalışması. Webmall'ı netten buldum düzenledim (Frontier Webmall değildir) zaten o webmall xampp ile çalışmaz neyse anlatıma geçiyorum.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Pass: xantos

Webmall v3 - Size dosya içinde tüm gerekenleri verdim arkadaşlar - kurulum dosyaları - kurulum anlatımı vs.
(Görseller)

buwkaab.jpg

4KHMfab.jpg

tUw1cab.jpg

WebMall-SimilarRank v1 - Shiroi yapımıdır kendisi işine yarayan olur diye paylaşıyorum geliştirilebilir.
(Görsel)
nAkidab.jpg

teşekkürler

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thanks

shadow

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bakamıyorum bu işlere kişisel sebeblerden taşınıyorum gideceğim yerde pc olmayacak o yüzden gitmeden bunuda aradan çıkarmak istedim.
Hep araştırdım kimse adam akıllı bir kaynak anlatım link falan koymamış hiç biryere kuranında havasından geçilmiyor.
Bugun fırsatım oldu kurdum bir kaç deneme yaptım ve sizlerle paylaşıyorum
ufak tefek görsel skıntılar olabilir okadarını halledersiniz diye düşünüyorum önemli olan sorunsuz çalışması. Webmall'ı netten buldum düzenledim (Frontier Webmall değildir) zaten o webmall xampp ile çalışmaz neyse anlatıma geçiyorum.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Pass: xantos

Webmall v3 - Size dosya içinde tüm gerekenleri verdim arkadaşlar - kurulum dosyaları - kurulum anlatımı vs.
(Görseller)

buwkaab.jpg

4KHMfab.jpg

tUw1cab.jpg

WebMall-SimilarRank v1 - Shiroi yapımıdır kendisi işine yarayan olur diye paylaşıyorum geliştirilebilir.
(Görsel)
nAkidab.jpg

teşekkürler paylaşım için