Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım Webmall v3 - WebMall-SimilarRank v1 Full (2021 Sürüm)

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bakamıyorum bu işlere kişisel sebeblerden taşınıyorum gideceğim yerde pc olmayacak o yüzden gitmeden bunuda aradan çıkarmak istedim.
Hep araştırdım kimse adam akıllı bir kaynak anlatım link falan koymamış hiç biryere kuranında havasından geçilmiyor.
Bugun fırsatım oldu kurdum bir kaç deneme yaptım ve sizlerle paylaşıyorum
ufak tefek görsel skıntılar olabilir okadarını halledersiniz diye düşünüyorum önemli olan sorunsuz çalışması. Webmall'ı netten buldum düzenledim (Frontier Webmall değildir) zaten o webmall xampp ile çalışmaz neyse anlatıma geçiyorum.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Pass: xantos

Webmall v3 - Size dosya içinde tüm gerekenleri verdim arkadaşlar - kurulum dosyaları - kurulum anlatımı vs.
(Görseller)

buwkaab.jpg

4KHMfab.jpg

tUw1cab.jpg

WebMall-SimilarRank v1 - Shiroi yapımıdır kendisi işine yarayan olur diye paylaşıyorum geliştirilebilir.
(Görsel)
nAkidab.jpg

teşekkürler

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,402
Ödül Puanları
113
eline saglık

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
谢谢
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

谢谢

Dsdfdsf

dsdsfsdf

Ddsfsdfsdzxvcxz

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Xin chào các bạn, lâu rồi mình không xem được các công việc này, mình chuyển việc vì việc riêng.
Tôi đã luôn luôn tìm kiếm, không ai đặt một nguồn thông minh, tường thuật, liên kết hoặc một cái gì đó.
Tôi đã có cơ hội hôm nay, tôi đã thiết lập nó, tôi đã thử một vài lần và tôi đang chia sẻ nó với bạn.
Có thể có những vấn đề nhỏ về thị giác, tôi nghĩ bạn có thể xử lý được chừng đó, điều quan trọng là nó hoạt động trơn tru. Tôi đã tìm thấy webmall trên mạng, tôi đã chỉnh sửa nó (nó không phải là Frontier Webmall), dù sao thì webmall đó không hoạt động với xampp, tôi sẽ giải thích.

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

Pass: xantos

Webmall v3 - Tôi đã cung cấp cho bạn tất cả những thứ cần thiết trong tệp, bạn bè - tệp cài đặt - tường thuật cài đặt, v.v.
( Hình ảnh )

buwkaab.jpg

4KHMfab.jpg

tUw1cab.jpg

WebMall-SimilarRank v1 - Do Shiroi sản xuất, mình chia sẻ để phòng trường hợp có ích cho bạn thì có thể phát triển được.
( Trực quan )
nAkidab.jpg

hi

EvaAngel

Elite
.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18
nice