Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım 🎇 [ᴍᴀxɪɢᴜᴀʀᴅ] ᴊᴏʙ ᴋɪʟʟ ʜᴏɴᴏʀ ᴘᴏɪɴᴛ

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,087
Ödül Puanları
93

Selamlar arkadaşlar maxiguard kullanan arkadaşlar için düzenlediğim formumuzda paylaşılmış fakat maxiguarda göre uyarlanmamış
job kill başına honor point verme sistemini düzenledim kendim test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor herhangi bir hata vs hiç bişeye rastlamadım kill
aldığınız zaman size özel mavi notice ve sağ alt tarafta bildirim geçmektedir ve dynamic rank sistemine işlemektedir
notice yazılarını ingilizce olarak ayarladım değiştirmek isteyen arkadaşlar verdiğim dosyadaki 2- Jobpoint yazan kısımları editlemeleri gereklidir kullanıcak arkadaşlara kolay gelsin umarım işinize yarar. :)

[ÖNEMLİ: Job modunda öldüğünüz zaman exp düşmeyi kapatmayı unutmayınız bende kapalı değilmiş hiç farketmedim saatlerimi yedi nasıl kapatacağını bilmeyen arkadaşlar için shard tablosunu açıp refleveli buluyoruz GUST_Mob_Exp yazan yerlere -1 yazıp reflevele patch atıyoruz.]

[NE OLUR NE OLMAZ YEDEK ALMAYI UNUTMAYINIZ.!]
job1.png job2.png job3.png

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
Paylaşım için teşekkürler Kerim.

Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93

Selamlar arkadaşlar maxiguard kullanan arkadaşlar için düzenlediğim formumuzda paylaşılmış fakat maxiguarda göre uyarlanmamış
job kill başına honor point verme sistemini düzenledim kendim test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor herhangi bir hata vs hiç bişeye rastlamadım kill
aldığınız zaman size özel mavi notice ve sağ alt tarafta bildirim geçmektedir ve dynamic rank sistemine işlemektedir
notice yazılarını ingilizce olarak ayarladım değiştirmek isteyen arkadaşlar verdiğim dosyadaki 2- Jobpoint yazan kısımları editlemeleri gereklidir kullanıcak arkadaşlara kolay gelsin umarım işinize yarar. :)

[ÖNEMLİ: Job modunda öldüğünüz zaman exp düşmeyi kapatmayı unutmayınız bende kapalı değilmiş hiç farketmedim saatlerimi yedi nasıl kapatacağını bilmeyen arkadaşlar için shard tablosunu açıp refleveli buluyoruz GUST_Mob_Exp yazan yerlere -1 yazıp reflevele patch atıyoruz.]

[NE OLUR NE OLMAZ YEDEK ALMAYI UNUTMAYINIZ.!]
Ekli dosyayı görüntüle 15934 Ekli dosyayı görüntüle 15935 Ekli dosyayı görüntüle 15936

eline sağlık buna ekstra olarak belirli bir saatten sonra tekrar kesmeyi aktif etmek gerekiyor

AnVbiS

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28

Greetings, friends, it was shared in our form I organized for friends using maxiguard, but it was not adapted to maxiguard.
I've edited the honor point system per job kill, I tested it myself, it's working fine, I haven't encountered any bugs or anything.
When you receive it, there is a special blue notice and a notification on the bottom right and it works on the dynamic rank system.
I have set the notice text to English, friends who want to change it, it is necessary to edit the parts that write 2- Jobpoint in the file I gave, it is necessary for friends to use it, I hope it will be useful for you.:)

[IMPORTANT: When you die in job mode, don't forget to turn off the exp drop, I didn't realize it wasn't closed either. For friends who don't know how to close my hours, we open the shard table and find the reflevel. We write -1 to the GUST_Mob_Exp and patch the reflevel.]

[Just DON'T FORGET TO TAKE A BACKUP.!]
Ekli dosyayı görüntüle 15934 Ekli dosyayı görüntüle 15935 Ekli dosyayı görüntüle 15936

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.