Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım 🎇 [ᴍᴀxɪɢᴜᴀʀᴅ] ᴊᴏʙ ᴋɪʟʟ ʜᴏɴᴏʀ ᴘᴏɪɴᴛ

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
@AnVbiS
You can't get anywhere just by quoting...
Please do not continue this!

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43

Selamlar arkadaşlar maxiguard kullanan arkadaşlar için düzenlediğim formumuzda paylaşılmış fakat maxiguarda göre uyarlanmamış
job kill başına honor point verme sistemini düzenledim kendim test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor herhangi bir hata vs hiç bişeye rastlamadım kill
aldığınız zaman size özel mavi notice ve sağ alt tarafta bildirim geçmektedir ve dynamic rank sistemine işlemektedir
notice yazılarını ingilizce olarak ayarladım değiştirmek isteyen arkadaşlar verdiğim dosyadaki 2- Jobpoint yazan kısımları editlemeleri gereklidir kullanıcak arkadaşlara kolay gelsin umarım işinize yarar. :)

[ÖNEMLİ: Job modunda öldüğünüz zaman exp düşmeyi kapatmayı unutmayınız bende kapalı değilmiş hiç farketmedim saatlerimi yedi nasıl kapatacağını bilmeyen arkadaşlar için shard tablosunu açıp refleveli buluyoruz GUST_Mob_Exp yazan yerlere -1 yazıp reflevele patch atıyoruz.]

[NE OLUR NE OLMAZ YEDEK ALMAYI UNUTMAYINIZ.!]
Ekli dosyayı görüntüle 15934 Ekli dosyayı görüntüle 15935 Ekli dosyayı görüntüle 15936

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

nice

Dorth

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
Eline Sağlık Teşekkür ederiz..

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,068
Ödül Puanları
93
Emeğine sağlık kral faydalı bir paylaşım ben aynı şekilde basite indigedim ölenden puan eksiltmedim sadece öldüren +1 honor diyerek geçtim..

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8

Selamlar arkadaşlar maxiguard kullanan arkadaşlar için düzenlediğim formumuzda paylaşılmış fakat maxiguarda göre uyarlanmamış
job kill başına honor point verme sistemini düzenledim kendim test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor herhangi bir hata vs hiç bişeye rastlamadım kill
aldığınız zaman size özel mavi notice ve sağ alt tarafta bildirim geçmektedir ve dynamic rank sistemine işlemektedir
notice yazılarını ingilizce olarak ayarladım değiştirmek isteyen arkadaşlar verdiğim dosyadaki 2- Jobpoint yazan kısımları editlemeleri gereklidir kullanıcak arkadaşlara kolay gelsin umarım işinize yarar. :)

[ÖNEMLİ: Job modunda öldüğünüz zaman exp düşmeyi kapatmayı unutmayınız bende kapalı değilmiş hiç farketmedim saatlerimi yedi nasıl kapatacağını bilmeyen arkadaşlar için shard tablosunu açıp refleveli buluyoruz GUST_Mob_Exp yazan yerlere -1 yazıp reflevele patch atıyoruz.]

Ekli dosyayı görüntüle 15934 Ekli dosyayı görüntüle 15935 Ekli dosyayı görüntüle 15936

thankddsss

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8

thnxxx

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.