Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım 🎇 [ᴍᴀxɪɢᴜᴀʀᴅ] ᴊᴏʙ ᴋɪʟʟ ʜᴏɴᴏʀ ᴘᴏɪɴᴛ

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
18

Selamlar arkadaşlar maxiguard kullanan arkadaşlar için düzenlediğim formumuzda paylaşılmış fakat maxiguarda göre uyarlanmamış
job kill başına honor point verme sistemini düzenledim kendim test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor herhangi bir hata vs hiç bişeye rastlamadım kill
aldığınız zaman size özel mavi notice ve sağ alt tarafta bildirim geçmektedir ve dynamic rank sistemine işlemektedir
Tôi đã đặt các bài viết thông báo thành tiếng Anh muốn thay đổi Bạn bè cần chỉnh sửa các phần có nội dung 2- Jobpoint trong file mình đưa cho, mình hy vọng nó sẽ hữu ích với các bạn. :)

[QUAN TRỌNG: Khi bạn chết trong chế độ Công việc, đừng quên tắt exp drop, tôi không nhận thấy rằng nó không bị tắt, tôi đã ăn giờ của mình, đối với những người bạn không biết cách tắt nó, chúng tôi mở bảng phân đoạn và tìm reflevel, chúng tôi viết -1 nơi nó nói GUST_Mob_Exp và vá reflevel.]

[ĐỪNG QUÊN TẠO BẢN SAO LƯU ĐỀ PHÒNG.!]
Ekli dosyayı görüntüle 15934 Ekli dosyayı görüntüle 15935 Ekli dosyayı görüntüle 15936

[SPOILER = "TẢI XUỐNG / DOWLAND"] [/SPOILER]​
[SPOILER = "TẢI XUỐNG / DOWLAND"]
Văn bản ẩn: không thể trích dẫn. ***

[/SPOILER]

Cảm ơn bạn đã chia sẻ

CodeXRaYs

.
.
Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler.

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
t

Selamlar arkadaşlar maxiguard kullanan arkadaşlar için düzenlediğim formumuzda paylaşılmış fakat maxiguarda göre uyarlanmamış
job kill başına honor point verme sistemini düzenledim kendim test ettim sorunsuz bir şekilde çalışıyor herhangi bir hata vs hiç bişeye rastlamadım kill
aldığınız zaman size özel mavi notice ve sağ alt tarafta bildirim geçmektedir ve dynamic rank sistemine işlemektedir
notice yazılarını ingilizce olarak ayarladım değiştirmek isteyen arkadaşlar verdiğim dosyadaki 2- Jobpoint yazan kısımları editlemeleri gereklidir kullanıcak arkadaşlara kolay gelsin umarım işinize yarar. :)

[ÖNEMLİ: Job modunda öldüğünüz zaman exp düşmeyi kapatmayı unutmayınız bende kapalı değilmiş hiç farketmedim saatlerimi yedi nasıl kapatacağını bilmeyen arkadaşlar için shard tablosunu açıp refleveli buluyoruz GUST_Mob_Exp yazan yerlere -1 yazıp reflevele patch atıyoruz.]

[NE OLUR NE OLMAZ YEDEK ALMAYI UNUTMAYINIZ.!]
Ekli dosyayı görüntüle 15934 Ekli dosyayı görüntüle 15935 Ekli dosyayı görüntüle 15936

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

eşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.