Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Yeni Bos Ekledim Tiklayinca Crash

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Bu Yeni Santa Bosunu EKledim o Bana Vuruyor Sorun Yok Ben Tiklayinca Oyun Kapaniyir Nedeni Ne Ola Bilir Tskler SImdiden

Sorun Cozulmustur Cozum/ Refcammona Attigimiz Kodu CaracterDataya Uygulamadigim Icin Mis Iyi Forumlar

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.8 MB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Alınan Beğeni
304
Ödül Puanları
43
Pk2 editledin mi ayrıca bu unique de paylaşırmısın bizimle

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Zaten Db Media Ve Data Dosyalari Vardi Olanlari Eksiksiz Yaptim Sunuc Bu O Vuruyor Biz Bakiyoz ?D

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Hani Cozsek Sorunu Sorunsuz Paylasicam Zaten Dostum Sorunlu Dosyayi Paylasmak Ayip Olur

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Bosu Ilk Cikardiginda Crash Yapiyor Giriyorsun Sorun Yok Dokunmaya Kalkinca Yine CraSH 2 Sorunumuz Var D

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Skilldata larında sorun var büyük ihtimal.
characterdata_xxxxx.txt leri skilleffect.txt leri gözden geçir derim. Mevcut bir mobun bilgilerini al onu kullan. DB ve Mediada ikisinide değiştir değiştirmekle uğraşmiyim diyosan yeni mobmuş gibi ekle sadece characterdata skilleffect dosyalarını ona göre düzenle bir sorunla karşılaşırsan yazarsın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.