Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Yeni Pet Tasarımları 2020

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,134
Ödül Puanları
113
Konu Petler Geldikçe Bu Konu Üzerinden güncellenecektir :) Örnek Pet

Anlatım

data klasörünü Oyununuza patch attırınız
Database klasöründekileri kendi dbnize ID'leri kendinize göre ayarlayınız
media Klasörünü direk patch attırın

textdata_object.txt içindeki yazıları kendi textdata_object.txt'nize ekleyiniz

Ekli dosyayı görüntüle 2020-04-05 00-11-03.mp4

Ekli dosyalar

• PET.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 168
Ü

Üye silindi 3096

geldikçe konuyu güncelliyeceğim

şuanlık 3 tane var fakat zaten 1 tanesi paylaşılmıştı

2 tane var şuanlık geldikçe güncelliyecem şimdi uniqlere geçeyim

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
168
Ödül Puanları
43
geldikçe konuyu güncelliyeceğim

şuanlık 3 tane var fakat zaten 1 tanesi paylaşılmıştı

2 tane var şuanlık geldikçe güncelliyecem şimdi uniqlere geçeyim
Uniqler'de tarafimdan da paylaşım olacaktır kendi çapımda tasarladigım ama skiller konusunda destek alabilirim

Alınan Beğeni
435
Ödül Puanları
63
It looks better floating like grab pet.
I will edit... Thnx.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Merhaba,
EfsaneSro hocam yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum bu işi bu database klasörü içerisindeki RefObjChar.txt RefObjCommon.txt ve RefObjItem.txt adlı verileri ben nasıl sql e aktarabilirim yada bunu nasıl düzenlerim kendi ıdnize göre düzenleyin demişsiniz ya bunla alakalı öğrenebilmem için bir kaynak var mıdır?

Not: files sql bilgim sıfır yeni öğreniyorum. test amaçlı vpse kurdum db açık oyun ama yeni şeyleri test etmeye çalışıyorum sql bilgim olmadığı için yapamıyorum import işlemini. diğerlerini smsc den pack ederim onda sorun yok ama dbye bu txt dosyasını nasıl aktarırım yada ıdlerin çakışmaması için dbdeki idlerle dosyadaki idleri nasıl düzeltebilirim.

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba,
EfsaneSro hocam yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum bu işi bu database klasörü içerisindeki RefObjChar.txt RefObjCommon.txt ve RefObjItem.txt adlı verileri ben nasıl sql e aktarabilirim yada bunu nasıl düzenlerim kendi ıdnize göre düzenleyin demişsiniz ya bunla alakalı öğrenebilmem için bir kaynak var mıdır?

Not: files sql bilgim sıfır yeni öğreniyorum. test amaçlı vpse kurdum db açık oyun ama yeni şeyleri test etmeye çalışıyorum sql bilgim olmadığı için yapamıyorum import işlemini. diğerlerini smsc den pack ederim onda sorun yok ama dbye bu txt dosyasını nasıl aktarırım yada ıdlerin çakışmaması için dbdeki idlerle dosyadaki idleri nasıl düzeltebilirim.
RefObjCommon txtsindeki verileri direk kopyala yapıştır
ardından RefObjChar Tablosundakileri Yapıştır
Arından RefObjItem

şimdi RefObjItem Tablosunda yapıştırınca çıkan 3 tane ID ' ı SCROLL kelimesi geçen RefObjCommondaki eklediğin scrolların en sağa çek orada Link var linkteki kısma RefObjItem'deki ID gir

RefObjChar 'ın verdiğin Id'leride diğer refobjcommondaki eklenen Linklere gir o kadar

dene bulursun

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.