Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Yeni temamızı nasıl buldunuz?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,694
Ödül Puanları
605
Bence gayet güzel durmuş geliştirilebilir.
sağ üstteki kullanıcı bölümü biraz yalın kalmış sanki bilmiyorum ama güzelde duruyor bana öyle geldi onun haricinde tasarım mükemmel
Eskiye 10/7 verirsem bu 10/8 olurdu muhtemelen
Dediğiniz kısım, sağ üst kullanıcı bölgesi ise hallettim. Kontrol edebilir misiniz? :)

Yeni tema güzel fakat forum için çokmu renk karmaşası var arkada banamı öyle geliyor şahsen gözümü yordu biraz
Arka Plan hotan oldu, nasıl oldu? :D

Güzel tema ama biraz sık değişmiyor mu temalar? Birine alışamadan yenisi geliyor gibime geliyor.
Bu tema kalıcı olur merak etmeyin. :) Evvel ki temalarımız default temalardı ve çok fazla düzenlemeler yüzünden hatalı bölgeler vardı.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,124
Ödül Puanları
93
Dediğiniz kısım, sağ üst kullanıcı bölgesi ise hallettim. Kontrol edebilir misiniz? :)

Bu tema kalıcı olur merak etmeyin. :) Evvel ki temalarımız default temalardı ve çok fazla düzenlemeler yüzünden hatalı bölgeler vardı.
Bence hotan olmuş beğendim ?

Ü

Üye silindi 1104

Silkroad için ve giflerinin gelmesini de isteriz foruma misal ifade olarak birde butonları mesela önizleme cevapyaz kısımlarını silkroadın buton rengiyle aynı olsun .

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Forumun bulunduğu orta kısım çok küçülmüş sanırım. Daha geniş olsa daha güzel olmaz mı sanki. Şimdi alttan temayı deafulta aldıgımda bariz farklar var. Fikir güzel ama :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63

Evet daha hoş duruyor şuan :giggle:

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
hayırlı olsun miraç biraz beyazlar fazla kaçmış hafıf göz yoruyor ama fikir olarak anlaşılır bir tema

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
Tema genel olarak güzel ancak diğerine alışmıştım :)

İlk girdiğimde farklı bir forum mu girdim deyip tekrardan çıkıp vsro.org girince anladım ki tema değişmil :D

Elinize sağlık ancak arka plan/üst menü renk bu şekilde olsa daha mi iyi olurdu tam emin değilim. Dğer türlü bir göz yorucu arka plan var çünkü :)

918

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.