Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

120 Cap 120 Cap Client - Database(Jupiter Fixed)

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
Merhaba dostlar. Orijinal vsro database üzerinden edit yapılarak 120cap haline getirilmiştir. 120 capta ne varsa hepsi fixli haldedir. Sql kurulu olmadığı için resim atamıyorum. Deneyen resim atarsa konuya ekleme yaparım.

Jupiter Trigger Fixed:​

Hall Of Worship - Beginner (Hwt mantığı ile çalışıyor.)
Hall Of Worship - Intermediate (Çalışıyor.)
Hall Of Worship - Advanced (Çalışıyor.)
Zealots Hideout - Beginner (Hwt mantığı ile çalışıyor.)
Zealots Hideout - Intermediate (Çalışıyor.)
Zealots Hideout - Advanced (Çalışıyor.)

Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
Hello friends. It was edited over the original vsro database and turned into 120cap. Everything in the 120 cap is fixed. I can't upload a picture because sql is not installed. If someone tries it, I'll add it to the topic.

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Xin chào các bạn. Nó đã được chỉnh sửa trên cơ sở dữ liệu vsro gốc và biến thành 120cap. Mọi thứ trong nắp 120 đều cố định. Tôi không thể tải lên hình ảnh vì chưa cài đặt sql. Nếu ai đó thử nó, tôi sẽ thêm nó vào chủ đề.

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Merhaba dostlar. Orijinal vsro database üzerinden edit yapılarak 120cap haline getirilmiştir. 120 capta ne varsa hepsi fixli haldedir. Sql kurulu olmadığı için resim atamıyorum. Deneyen resim atarsa konuya ekleme yaparım.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

AnVbiS

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ty

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.