Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 140 skilleri yüklemek istiyorum nasıl yaparım

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Sevgili dostlarım ,
140 skillerin oldugu bir database buldum, bendeki eksikleri bununla tamamlamak istiyorum.
bunu nasıl yaparım.benim database bunları nasıl entegre ederim,ikonları ve görselliği sağlarım.
bilmediğim için yazıyorum.gösterirseniz 1 kere bende yaparım.sonuçta bu işin ticaretini yapmıyoruz.
kendimizde bişeylerimizi geliştirmek amacımız
belki ilerde bende başkalarına destek olurum.
bilmiyorum yalanmı deyim:)

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Sevgili dostlarım ,
140 skillerin oldugu bir database buldum, bendeki eksikleri bununla tamamlamak istiyorum.
bunu nasıl yaparım.benim database bunları nasıl entegre ederim,ikonları ve görselliği sağlarım.
bilmediğim için yazıyorum.gösterirseniz 1 kere bende yaparım.sonuçta bu işin ticaretini yapmıyoruz.
kendimizde bişeylerimizi geliştirmek amacımız
belki ilerde bende başkalarına destek olurum.
bilmiyorum yalanmı deyim:)

güzel kardeşim canım kardeşim sana önceki postun'dada söylemiştim :) tekrar söylüyorum medianda up kısmında skill gözükmüyorsa database ile uyuşmuyordur ölye internette dolaşan hazır database'lerin %99'u bozuk adam onca harcadığı emeği öyle beleşe vermez. ben karşılaştıklarım hep bunlar.
skilldataxxx'leri characterdataxxx leri vs. skill ile ilgli olan bütün kısımları medianı yedek aldıktan sonra mediatopk2 ile çekip injekte et mediana.
he eğer skill'ler uplanıyor ise Skill kasmında image yoksa gözükmüyorsa ddjleri eksik olabilir kontrol etmen lazım :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
güzel kardeşim canım kardeşim sana önceki postun'dada söylemiştim :) tekrar söylüyorum medianda up kısmında skill gözükmüyorsa database ile uyuşmuyordur ölye internette dolaşan hazır database'lerin %99'u bozuk adam onca harcadığı emeği öyle beleşe vermez. ben karşılaştıklarım hep bunlar.
skilldataxxx'leri characterdataxxx leri vs. skill ile ilgli olan bütün kısımları medianı yedek aldıktan sonra mediatopk2 ile çekip injekte et mediana.
he eğer skill'ler uplanıyor ise Skill kasmında image yoksa gözükmüyorsa ddjleri eksik olabilir kontrol etmen lazım :)
bunu yapan biri video çekmemişmi dostum.gösterseler ölürlermi:)burda öğrenmeye çalışıyoruz.görsek yapacaz elbet değilmi:))zaten bak çogu şeyi anladık.bunları çözerek kendimizi geliştiiryoruzki daha güzelini bulup ifşa etmek amacımız.boynuz kulağı geçti yapmak aslında:)bende merka çok ilgi cok.sen bize destek ol gerisi kolay:)

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

bunu yapan biri video çekmemişmi dostum.gösterseler ölürlermi:)burda öğrenmeye çalışıyoruz.görsek yapacaz elbet değilmi:))zaten bak çogu şeyi anladık.bunları çözerek kendimizi geliştiiryoruzki daha güzelini bulup ifşa etmek amacımız.boynuz kulağı geçti yapmak aslında:)bende merka çok ilgi cok.sen bize destek ol gerisi kolay:)

karman çorman göstermişim ama belki izlesen fikir sahibi olursun konuya girince belki yaparsın :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
edit konusunda profesyonel değilim birçok eksiğim var konu hakkında bilgim olsa daha detaylı gösterebilirdim fakat malesef benmde yetersiz kaldığım noktalarda var :) sen bi şu skill sayfasını o uplanmıyo dediğin kısmı be ss atar mısın?

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
skilleri 140 yaptık ama açılmayan kısımlar var.o yüzden diyorum.140 caplı swlerde oynadım.bizdeekiler eksik:((
yada daha gelişmiş şekli varsa onu deneriz alırız yükleriz.değişikilk her zaman başka düşünceleri vegelişimi gösterir

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
skilleri 140 yaptık ama açılmayan kısımlar var.o yüzden diyorum.140 caplı swlerde oynadım.bizdeekiler eksik:((
yada daha gelişmiş şekli varsa onu deneriz alırız yükleriz.değişikilk her zaman başka düşünceleri vegelişimi gösterir
he senin başka swlerde aradğın skiller mi yok oyununda ? ben anlamadım ki skiller açılmıyor diyorsun.
sonra başka serverde vardı burada yoktu diyorsun.
sen bi ss at kardeşim skillleri

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Bunun gibi birşeymi yapmaya çalışıyon :D

Ekli dosyalar

• IMG_20200526_051248.jpg
    IMG_20200526_051248.jpg
    559 KB · Görüntüleme: 37
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.