Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 140 skilleri yüklemek istiyorum nasıl yaparım

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Sevgili dostlarım ,
140 skillerin oldugu bir database buldum, bendeki eksikleri bununla tamamlamak istiyorum.
bunu nasıl yaparım.benim database bunları nasıl entegre ederim,ikonları ve görselliği sağlarım.
bilmediğim için yazıyorum.gösterirseniz 1 kere bende yaparım.sonuçta bu işin ticaretini yapmıyoruz.
kendimizde bişeylerimizi geliştirmek amacımız
belki ilerde bende başkalarına destek olurum.
bilmiyorum yalanmı deyim:)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,411
Ödül Puanları
113
140 cap bi sv gördüğümde senin bilip direk tüm skillerini ben paylaşcam işe gitsem bile uyumayıp çekecem o skillerini konu açacam :D :D
Sen şuan bana taktın :D bi log paylaşmıyosun :D ama isteyen adam arayıp bulur ekler direk hazıra konmalarına müsaade etmiş olursun diğer türlü. Sonra gelsin ücretli editörlük

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,411
Ödül Puanları
113
bana lazım full 140 skilleri bunları nasıl ekleyecez sisteme.birde dostum sen at ben yükleyim sonra silersin:)
Eklemek istediğin skillerin bulunduğu clienti tespit edip indir. Sonra media.pk2 içindeki skilldata_xxx.txt dosyasından verileri alıp _RefSkill tablosuna yapıştırıyorsun. RefSkillGroup'u da unutma. Bunu yaparken tek tek yap toplu şekilde yapma hem hata alırsan nerde hangisinden yaptığını bilirsin. Öğrenerek yol alırsın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Eklemek istediğin skillerin bulunduğu clienti tespit edip indir. Sonra media.pk2 içindeki skilldata_xxx.txt dosyasından verileri alıp _RefSkill tablosuna yapıştırıyorsun. RefSkillGroup'u da unutma. Bunu yaparken tek tek yap toplu şekilde yapma hem hata alırsan nerde hangisinden yaptığını bilirsin. Öğrenerek yol alırsın.
ben biliyorumalacagım yeride.bunu anlatan bir video yokmu daha iyi analiz edebilmek için.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Maalesef yok bende arayıp bulamamıştım çok uzun zaman önce kendim çözdüm. Sende bildiğin yerden başla
benim için önce mesela skillerin oldugu tablo ile çekecegim yerdeki tablo farklı konundalar.mesela bende vip menüsü var onda yok bu sorun teşkil edermi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.