Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım ✯ [ ɴᴇᴡ ᴀᴛᴛᴀᴄᴋ ᴘᴇᴛ 2x ] ʟᴏʀᴅ ʟʏᴏɴ - ᴡʜɪᴛᴇ ᴋᴜᴛꜱɪɴᴇ

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,082
Ödül Puanları
93
Merhabalar arkadaşlar yine bir serverden çekmiş olduğum attack petleri görünüşleri aşırı hoşuma gitti şuana kadar çektiğim en iyileri bence paylaşmak istedim dosya içinde nasıl yapılacağını anlattım pet levelleri 80 den başlıyor kendinize göre ayarlarsınız kolay gelsin iyi forumlar.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

SRO[2023-07-23 12-22-35]_75.jpg SRO[2023-07-23 12-21-36]_51.jpg

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,082
Ödül Puanları
93
teşekkürler abonen oldum bak

şu clientleri bana da söyle bari bazılarının efp dosyaları bsr içine yazılı bazıları değil haberin olsun
rica ederim hatırlamıyorum bunları eskiden kalma biraz çekip kenara ayırmışım test ediyorum hepsini sıkıntı çıkmaz çıkanı düzeltip paylaşıyorum

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
They all have mounts that they edit and change, that's something else! but all this took adrenaline

Evet, bütün petlere ayrı skill vermiştim.. sadece kitsune ridepet oldu.. aslanı da aynı şekilde kullanabilirim. Teşekkürler ZaKuRa 😉

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
722
Ödül Puanları
93
don't worry i did already also i fixed missing ddj and efp files easy to create but im too lazy
none of the 2 calls any efp and the textures are original! As I mentioned before, people edit, but the original doesn't have any calls or problems. If you watch the video, none of it has an effect. Trying to add it is something else and it's not part of the model.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.