Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

40 Cap Sro

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kapandı bile sağolsun sonpadişah eli rahat durmadı exploit ile kapattı ne güzel 30 olmuştum
Probleminiz nedir benimle? Yeni buldugum Exploiti vermeyince boyle kiskirtarak alabileceginizimi saniyordunuz?
Sizin yasiniz kac? Ruh hastasi misiniz?
Doktora gorunmenizi tavsiye ediyorum.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@quantizz @Parzival ben gayet sakin bir insanim ama bana karsi yapilan kotu ithamlara karalamalara karsi sakin kalamiyorum. Cocuk surekli igneliyici laflar ediyor ne yapmami bekliyorsunuz? Tesekkur mu edeyim?

@quantizz evet en az senin kadar bilgiliyim belki senden daha fazla bilgiliyim :)

Q

quantizz

ne nane olduğun yazdıklarından belli lamerlardan farkın yok. sen git arab query stilinde blacklist kullanmaya devam et sonra özürlü gibi exploit ararsın

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Haha sende furkan dan filter satin alip kendin yapmisin gibi havalan lale seni 😂

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.