Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Röportaj _RazoR 'u tanıyalım. Röportaj No: #15

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
? Merhaba @_RazoR Bize kendinden bahseder misin ?

--> Kendi halinde bir insanım çoğu şeyleri geriden takip ederim.

? vsro.org ile ilk nasıl tanıştın ? İlk günden bugüne vsro.org'un hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın ?

--> Oyun
açma isteğim vardı ve araştırırken sayfayı tespit ettim ve o günden beridir de çok işime yarıyor açıkçası.

? Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?

--> Bir idolüm yok. Hayatı kendimce ve ailemle yaşamayı severim.

? Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?

--> Bunu site için değil genel olarak yazıyorum insanların ailesine bir oyun veya gereksiz şeyler için küfür edilmesi.

? Hiç bir zaman affedemeyeceğin yanlış ?

--> Kinci bir insanımdır. ama şuana kadar affedilmeyecek bir durumla karşılaşmadım ondan dolayı herhangi bir şey diyemeyeceğim. :)

? Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir?

--> Küpe takmak ve birilerine minnet etmek.

? Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

--> Kendi işimle uğraştığımdan dolayı pek fazla boş
vaktim olmuyor ama genel olarak ailem, Silkroad Edit veya oynamak, spor gibi geçiyor.

? Çevrenden seni farklı kılan, belirgin bir özelliğin var mı ?

--> Genel olarak insanlardan farklı düşünürüm. hiçbir işi yapamam demem elinden geldiğince kendim yaparım hobi olur bana :)

? En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?

--> Genel olarak istediklerimi yaptım. Son zamanlarda piyasadan dolayı sadece biraz erteleyerek oluyor.

? Bugüne kadar yaptığın en abartı, çılgın şey ?

--> 4 katlı
binadan kuşum vardı kalmadığından oraya çıktım ve bina sahibi gelince de 2. kata kendi binamıza atladım ve 2 bina arası 6 metre boşluk vardı. :)

? Hayatının bir dönüm noktası oldu mu ?

--> Oldu, insanların arkadaşım dediğim şahısların sadece para varken yanımda olduğunu gördüm ve arkadaş ortamlarından çıktım.

? Siteden kendine en az kişi olacak şekilde seçip kendine göre yorumlar mısın ?

--> Siteden seçeceğim kimse yok bana göre herke birbirine yardımcı olamaya çalışıyor. Bu da güzel bir şey, özellikle @Spare bu site ile çok ilgileniyor bildiğim kadarıyla kurucusu o olması lazım.

? 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı, neleri farklı yapardın ?

-->
Arabamı satmazdım. :)

? GSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın ?

--> Oynamadım başlamayı da düşünmüyorum. Bence sadece ismi olduğu için oynamak bence gereksiz, genel olarak zaten oyunun alt yapısı bug dolu abim oynuyor takip ediyorum ama bence yabancılar bunlara vereceğine kendileri Türkiye lokasyonlu bir açılış yapsalardı daha çok katılım sağlanırdı diye düşünüyorum.

? vSRO Private Server sektörünün son durumu için neler söylemek istersin, sence bu illegal sektörün sonu gelecek mi ?

--> Bu sektörün biteceğini
sanmıyorum, çünkü artık insanlar evindeki PC 'ye bile kurabiliyorlar. Ticaret için yapanlar çok var. Kendi editleyip açmaya çalışanlar onları da zaten nasıl yapamadıklarını görüyoruz. :)

? Daha önce hiç illegal sunucu açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü?

--> 3-4 sefer açtım, genel olarak iyiydi yanı en azından paramı çıkardım kesinlikle çok büyük para kazanacağım kafasıyla girmedim sadece kendi sunucumda emek vererek oynadm ki server kendimin olduğundan kapanmayacağını bildiğimdendi oda. :)

? Silkroad Online ile nasıl ve kaç yılında tanıştın?

--> Tam net hatırlamıyorum ama aşağı yukarı 2003 falandı diye hatırlıyorum. Okul zamanlarım, abimle halaoğlu var ikisi okuldan kaçmış daha 3. sınıfa gidiyorlar ben de 2. sınıfa gidiyorum :) neyse müdür geldi bana dedim bilmiyorum sonra okul çıkışı gidiyorum baktım kafe önündeler gittim dedim ne yapıyorsunuz, dediler oyuna girmeye çalışıyoruz :) GSRO-Troy 'daydık ilk başlangıç sonra Venıce, en son Eos 'a geçmiştik ve şuan ki nickim kendime aittir _RazoR bunu ben bir süre oynadım bıraktım 110 Cap çıkmıştı abime vermiştim bu nickle eos kralı olmuştu mısırlılar her gün PM atıyordu sat Charı bize diye. :)

? İlk kestiğin Unique 'yi hatırlıyor musun?

--> İlk kestiğim Unique Venice 'de, internet kafede 9 nolu masada Urichi, Efsane_Power diye Charım vardı 71. seviyeydim. :)

? Silkroad Online 'da yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir?

--> Job savaşı :)

? Türk şirketi olan GameGami'nin, Güney Kore şirketi olan Joymax ile yaptığı anlaşma sonucu lisansını aldığı TRSRO'nun seyri için neler söylemek istersin? Sence maksimum kaç sunucu daha açılacak ?

--> GSRO 'daki gibi o da bir zaman sonra birleştirme kararı alacaktır, çünkü bence GSRO 'nun ilk hali değil o oyun ve insanlar Private sunucu gibi İtemlerı vs. yapınca sıkılmaya başlayacak çok bir şey olacağını sanmıyorum yine Privateye dönecekler ki çoğu donate kasmaya yan sunucularda oynuyorlar.

? Son olarak bize söylemek istediğin bir şey var mı?

--> Kendinize iyi bakın sayfada
yardımlaşma ve ilgiler olsun çok güzel. Emeği gecen herkese teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.