Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Röportaj alikvp' yi tanıyalım. Memur! Röportaj No: #11

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Öncelikle samimi ve içten röportajın için teşekkür ederiz. Keyifle okudum. Tabii bizleri duygulandırdığın yerleri de es geçmemişsin. Başın saolsun, Allah mekanını cennet eylesin inşallah..

Takıdlığım tek nokta şurası ;

? GSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın ?

--> GSRO Babel sunucusunda karakterim mevcut 3 adet 120 seviye onlara ne oldu uzun zamandır girmiyorum GSRO yakın GameGami sunucusu açıldı fakat gördüm ki oda parayla iş yapıyormuş karakteri 20 seviye yapıp oyunu bıraktım, biz 20 seviye olurken millet 60, 70 seviye olmuş Unique kesiyordu bu da oyundaki Game Master[GM] 'lerin yakın arkadaşı olduğunu göstermektedir, bunun aksini hiç kimse bana ispat edemez her sunucuda GM arkadaşı, akrabası vs olur o yüzden GSRO harici PvP oynarım.

Bunun böyle olduğuna gerçekten ciddi olarak inandığını düşünemiyorum kimsenin.. Böyle birşey mümkün değil arkadaşlar, herkesin huzurunda da söyleyeyim bunu. Oyun pay2win olduğu kadar play2win kısmı da mevcut. Dolayısıyla %100 play2win de olamayacağına göre herşey normal gözüküyor. Ben oynamasam inan ki sana hak vereceğim ama oyunun içerisindeyim ve ben 4 ayda 500₺ harcadım sadece şuanda herşeyim eksiksiz ve harika bir şekilde devam ediyor. Anlamıyorum nelere zorluyosunuz da pay2win diyosunuz oyuna :D

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
insallah omerim su korona bitsin yada bitmesin onemli degil bizde hes kodu var hafta da 1 test aliyorlar bizden devlet memuru oldugumuz icin bizim kurum bu isi cok ciddiye aliyor sonucta milli egitim bizim burda hava -31 derece olculdu :D
bizde yok o test olayı o yüzden tehlikeli olan biziz :D mesela ben şu an hastayım 4 gündür bi iyiyim bi kötüyüm ateşim yok bel ağrım üst boğaz ağrım falan çok fena. Halsizlik desen çok fena :D 184'ü aradım ateşin çıkarsa pandemi hastanesine git dedi :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.