Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Guardsız sorun var mı? exelere yansıyan bir hata var mı?
guardsız girişte herhangi bir sıkıntı yok konudaki sro_client.exe ve dll yi kullanınca server gözükmeden dc veriyor.
.dll inject edilmemiş sro_client.exe kullanınca normal bir şekilde hwid hatasını veriyor.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Aynı Sıkıntı Bendede Var Server Listte Server ismi gözükmüyor 3 saniye sonrada DC veriyor Clientte Kendım İnject Ettim dll yi sizin paylasıtınız .dll olan clientdede aynısı oluyor

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,694
Ödül Puanları
605
Aynı Sıkıntı Bendede Var Server Listte Server ismi gözükmüyor 3 saniye sonrada DC veriyor Clientte Kendım İnject Ettim dll yi sizin paylasıtınız .dll olan clientdede aynısı oluyor
Sizin işletim sistemi nedir?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
627
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Server adının gozukmemesi guarda girdiğin portlarla alakalı bir durum kontrol edin tekrardan enrty 2 ve 7 yi

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Server adının gozukmemesi guarda girdiğin portlarla alakalı bir durum kontrol edin tekrardan enrty 2 ve 7 yi
Portlarda herhangi bir sıkıntı yok
sro-2019-01-15-10-17-34-_59-jpg.88

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
627
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İşteyim gece 00 gibi PC başında olabilirim yapamazsaniz yardımcı olmaya çalışırım

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,694
Ödül Puanları
605
İlginç bende yeni sürümüyle hiç denemedim deneyeyim dönüş yapacağım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.