Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Baska Guard kurdum tskler cvp verenlere

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Yukarıda belırtıgım gıbı forumda paylasılan guard ısımlı doyayı ındırdım efsanesronun paylasmıs oldugu start gelıyor ıd pw yazınca asahıdakı gıbı oluyor

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 44
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yukarıda belırtıgım gıbı forumda paylasılan guard ısımlı doyayı ındırdım efsanesronun paylasmıs oldugu start gelıyor ıd pw yazınca asahıdakı gıbı oluyor
pc limit varsa dll sini cliente enjecte etmelisin dll siz calısmaz

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Belki dll vardır bilmiyorum dene belki olur 0.001 % ihtimalle

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Denemedıgım bırsey kalmadı :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Onere Bılıcegınız plus notıce calısan guard varmı hosgeldınız desın plus notıce gecsın yeter :D

Oyla 0

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sol alttaki yazıya dikkat et orada yazıyor sorunun :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.