Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,162
Ödül Puanları
303
Gamegamiye karşı çıkanlar ya private sahipleri, ya private sunucu hazırlayan ve satanlar, ya da privatelerden 60 tane char açıp donate kasanlar.

Ben sanmıyorum normal bir oyuncunun karşı çıkacağını.
Ben vsro piyasasından nadir de olsa ekmek yiyen biriyim ama 80 cap old sc ya da saçma sapan sistemler barındırmayan bir şey açarlarsa dibine kadar desteklerim. Olur da varolan sisteme antin kuntin şeyler ekler, yine paraya dayalı yapıp sadece TR piyasasına pre'yi 50 TL'den satarsalar karalarım.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Vur kaç yapanları savunmuyorum yıllardır çaba sarfetip

ben vur kaç yapanlara şerefsizlik ipnelik yapanlara savunmuyorum kardeşim bu işi öğrenmek için yıllarını vermiş insanlar var iyi hizmet vermek isteyen kariyer yapmak isteyen sayılı insanlar var 100 200 tane değilde sayılı olsa private serverlar daha iyi olur zamanla görücez bklm neler olcak gamegami maxigameye email çekmiş birde reklamları kaldırın 7 gün içinde vs vs maxigamenin sahibi ümit beyde resmi belge istemiş öyle kalmış hala sonuç yok :D email atmasını vs birşeyleri engellicekse emaille değil resmi belgesiyle gelicek tak tak şöyle şöyle böyle bir yetkimiz var dicek eyvallah email atıp devamını getiremiyorsa nedeyim :) zaman gösterir neler olacagını bizde göreceğiz boş yorumlara gerek yok yok şöylemiş böyleymiş

Al sana tak tak tak maxi de paylaşmış ümit (Paylaşım deepblue ümite aittir, paylaşılmaması gereken tc ve özel bilgiler var onun sorumluluğundadır, ben sadece konuyu burayada taşımak adına onun upload ettiği linkleri buraya yazdım bilginize )

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Al sana tak tak tak maxi de paylaşmış ümit (Paylaşım deepblue ümite aittir, paylaşılmaması gereken tc ve özel bilgiler var onun sorumluluğundadır, ben sadece konuyu burayada taşımak adına onun upload ettiği linkleri buraya yazdım bilginize )
sonuç neymiş onu paylaşmışmı ümit

Müco

.
Alınan Beğeni
69
Ödül Puanları
28
Gamegami belirleyecek sonucu. Para akışını kimse direnmeden kesmek istemiyor.

Müco

.
Alınan Beğeni
69
Ödül Puanları
28
kaliteli bir server sunacaklarını düşünüyorum merakla bekliyorum bende. Bir çok kişi fiyatlar pahalı olacak gibisinden yakınmış . Kalite ucuz olmaz malesef. 10 tl verip 1 ay sonra tosuncuk gibi kaçan vurguncular yerine 15 tl verip emeğin kaldığı serveri tercih ederim

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
Extra**** isimli forum private server reklam faaliyetlerine dün itibari ile son vermiş arkadaşlar. Yakında Maxi**** de de faaliyetler duracak gibi.

GameGami fazlasıyla kendisine düşman edindi. Bu işin sonu nereye gidecek gerçekten merak konusu..

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
İhtar yaklaşık olarak 4 gün evvel bize de iletildi. Gerekli görüşmelerimiz devam ediyor.

Yukarı da bir başkasının sansürlemeden paylaştığı özel bilgi olan TC kimlik numaraları içeren görsel içerik kaldırılmıştır.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,999
Ödül Puanları
113
İhtar yaklaşık olarak 4 gün evvel bize de iletildi. Gerekli görüşmelerimiz devam ediyor.

Yukarı da bir başkasının sansürlemeden paylaştığı özel bilgi olan TC kimlik numaraları içeren görsel içerik kaldırılmıştır.
Hayırlısı neyse o olsun miraç hocam :)

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
1-2 FW sonrasında bizim şizofren guildler oyunu bıraksında o verdiğiniz paralar için başınızı çok dağlara taşlara vuracaksınız. Sizin Türk oyuncu kitlesinden hala haberiniz yok :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.