Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Duyuru Beklenen oldu! Private serverlar kapatılıyor!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,694
Ödül Puanları
605
Umarım buraya bir şey olmaz..
Öyle bir durum yok, forumu kapatmamız istenmedi. Bu lisans olaylarında bazı kurumlar cılkını çıkartabiliyor ancak gamegami'de böyle bir şey söz konusu değil.

GameGami ile hala görüşmelerimiz devam ediyor, şuan ihtar içeriği reklamlar ve tanıtım bölümü. Bunları kaldırmakta bizim yönümüzü değiştirmez. :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,953
Ödül Puanları
113
Yoksa başka birimi? Bildiğim bir darkjokes var.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,953
Ödül Puanları
113
GameGami'nin hesapta bizlere ve diğer forumlara iletilen evrakların vs. pdfleri bile bu arkadaşın elinde var(mış). @Spare

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,573
Ödül Puanları
113
@Pixup, Gamegami'de lisans var belki senin için veya bazı server sahipleri için bir şey ifade etmiyor olabilir ama emin ol mahkeme kağıdı eline geldiği zaman çok güzel dans ederler :p

TR'de artık bu sro server işinden kar elde eden kim varsa ekmekleri kesilecek çok yakın zamanda bütün gürültü patırtı bu yüzden. Yurt dışından sunucu alırım parayı hesabıma atar keyfime bakarımcılar da tespit edildikleri an vay hallerine devlet gücü idik didik eder banka hesaplarını anında tespit eder o paraların nereden geldiğini o yüzden gereksiz hayaller kurmayı bırakın. Bu piyasanın artık yasal bir temsilcisi var ve onun borusu öter bu böyledir.

Ayrıca ben Gamegami'nin ölü bir yaptırım yaptığını düşünüyorum. Günden güne eriyen bir piyasası olan bir oyuna yatırımın hiç bir mantıklı açıklaması yok. Eski filesleri kullanarak steam'a eklerlerse güzel bir kitle yakalarlar onun dışındaki tüm senaryolar ölü yatırım zaten bunu zamanla hep birlikte göreceğiz.

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
@Pixup, Gamegami'de lisans var belki senin için veya bazı server sahipleri için bir şey ifade etmiyor olabilir ama emin ol mahkeme kağıdı eline geldiği zaman çok güzel dans ederler :p

TR'de artık bu sro server işinden kar elde eden kim varsa ekmekleri kesilecek çok yakın zamanda bütün gürültü patırtı bu yüzden. Yurt dışından sunucu alırım parayı hesabıma atar keyfime bakarımcılar da tespit edildikleri an vay hallerine devlet gücü idik didik eder banka hesaplarını anında tespit eder o paraların nereden geldiğini o yüzden gereksiz hayaller kurmayı bırakın. Bu piyasanın artık yasal bir temsilcisi var ve onun borusu öter bu böyledir.

Ayrıca ben Gamegami'nin ölü bir yaptırım yaptığını düşünüyorum. Günden güne eriyen bir piyasası olan bir oyuna yatırımın hiç bir mantıklı açıklaması yok. Eski filesleri kullanarak steam'a eklerlerse güzel bir kitle yakalarlar onun dışındaki tüm senaryolar ölü yatırım zaten bunu zamanla hep birlikte göreceğiz.

isro oynayacak kitle zaten açık olan oyunu oynardı. Şuanki kitle 50TL ye premium alabileceğini zannediyor hala o yüzden oyunu destekliyorlar. Yapılan masraflar muhakkak çıkmak zorunda ve bunun için yüksek silk fiyatları olacağını düşünüyorum. Facebook sayfalarındaki postlar tamamen göz boyama. Herşeyi geçtim. Bizdeki kitle belli. Büyük çoğunluk oyundan sıkılacak veya bir yer edinemediğinden ötürü oyunu bırakacak. Şuan oyunu öven insanların birkaç ay sonra oyunu kötülediklerine şahit olacağız. :) Bir süre sonra privateler eski haline geri döner. Aynı olaylar metin2 ile knight'inda başına geldi ve hala privateleri var...

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,953
Ödül Puanları
113
isro oynayacak kitle zaten açık olan oyunu oynardı. Şuanki kitle 50TL ye premium alabileceğini zannediyor hala o yüzden oyunu destekliyorlar. Yapılan masraflar muhakkak çıkmak zorunda ve bunun için yüksek silk fiyatları olacağını düşünüyorum. Facebook sayfalarındaki postlar tamamen göz boyama. Herşeyi geçtim. Bizdeki kitle belli. Büyük çoğunluk oyundan sıkılacak veya bir yer edinemediğinden ötürü oyunu bırakacak. Şuan oyunu öven insanların birkaç ay sonra oyunu kötülediklerine şahit olacağız. :) Bir süre sonra privateler eski haline geri döner. Aynı olaylar metin2 ile knight'inda başına geldi ve hala privateleri var...
Valla ben arkadaşlarımla eskisi gibi vakit geçirebilmek için oynayacağım. İsro ya başlayacaktık hep beraber 3 saat sıra olduğundan başlamayı reddettik. Ben şuan premiumunda bile değilim yeter ki kapanmayacak ve arkadaşlarımla beraber takılabileceğim bir oyun yapsınlar yeterli bana :D

Ü

Üye silindi 3096

World of warcraft mıydı neydi bi oyun vardı 70 e kadar ücretsiz 70 ten sonra ücretli mi öyle birşey vardı yani max cap 140 sayalım millet 140 olurken sen 70 ye sıkılırsın yani paraya dayalı oluyor tahminen bunlarda öyle bi sistem yapacaklar parası olan oynuyacak europe getirirler ve isro yeni sistem auto kasılma toplama özelliği olur ücretler ucuz olursa ben başlarım 😃 maaşı oraya yatırır oynarım 😂

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.