Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım BigBear vSRO Ücretsiz Auto Event Bot [ All Event In One Program ] Gelişmiş!

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
İngilizcede AM ve PM kısaltmaları sadece 12 saatlik zaman dilimini belirmek için kullanılır. Örneğin hiç bir zaman 22:30 p.m. demeyiz. Bunun yerine 10:30 p.m. kulllanırız. Eğer gece saat 24:00 ile öğleyin saat 12:00 arasında bir zaman dilimini belirtirken a.m. yapısını kullanırız.
anladım hocam teşekkür ederim ayrıca sen bu şekilde yaptığın takdirde ETKİNLİĞİN başladığını görebilme fırsatın oldu mu acaba ?

Ü

Üye silindi 614

anladım hocam teşekkür ederim ayrıca sen bu şekilde yaptığın takdirde ETKİNLİĞİN başladığını görebilme fırsatın oldu mu acaba ?
Evet bende saat buton vs ayarlarını ayarlamıştım programda bazı butonları sorunluydu düzelttim çalıştı eventler fakat uniq eventinde dikkat et hunter diye uniq atıyor kesilmiyor o yüzden söyliyim dedim düzeltilebilir o atılan zerk uniqi tabi basit bir şekilde net editor programlarıyla

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Evet bende saat buton vs ayarlarını ayarlamıştım programda bazı butonları sorunluydu düzelttim çalıştı eventler fakat uniq eventinde dikkat et hunter diye uniq atıyor kesilmiyor o yüzden söyliyim dedim düzeltilebilir o atılan zerk uniqi tabi basit bir şekilde net editor programlarıyla
6adOp0.png

bende bu şekilde gözüküyor saat kısmı hocam A.M P.M buton yok sanki :) yada bendeki mi bozuk anlamış değilim :)

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
6adOp0.png

bende bu şekilde gözüküyor saat kısmı hocam A.M P.M buton yok sanki :) yada bendeki mi bozuk anlamış değilim :)
hocam ben daha buralara gelemedim bi yardimci olma sansiniz varmi

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
hocam ben daha buralara gelemedim bi yardimci olma sansiniz varmi
hocam buralara gelmekte bişi yokki dosyanın içinden çıkan .bak dosyasını SQL'e aktar ardından dosyada olan setting config kısmındaki yerleri kendine göre düzenle programı aç main yazan yerden bağlantını kur tmmdır.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
baglanti kurmuyor sql ile yazdim hepsini

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
SaigLJ.png

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
kapat bidaha aç banada geliyor bu hata bazen ama bilgileri bi kontrol et tekrar.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.