Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Client açılmıyor. (dbtomedia yapmama rağmen)

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhabalar, bir arkadaş localinde editlediği dbyi sunucusuna kurmamı rica etti. Her şeyi kurdum ama db ile client arasında 1-2 patch fark var. Bundan dolayı da client açılmıyor. Dbtomedia yapmama rağmen düzelmedi. Acaba nerede hata yapıyor olabilirim?

Ü

Üye silindi 1104

Merhabalar, bir arkadaş localinde editlediği dbyi sunucusuna kurmamı rica etti. Her şeyi kurdum ama db ile client arasında 1-2 patch fark var. Bundan dolayı da client açılmıyor. Dbtomedia yapmama rağmen düzelmedi. Acaba nerede hata yapıyor olabilirim?
çıkan en son dump hatasını atarsan buraya dosya ekle kısmından daha hızlı sonuca varılır.

Oyla 0
N

NaXSobi

dostum hatayı ss atar mısın crash mı alıyorsun yoksa versiyon sorunu mu versiyon sorunuysa IP Inputla düzenle versiyonu crash alıyorsan dump paylaş bi bakalım ve naptın ve napıyorken atıyor oyundan onlarda önemli.

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Hiçbir hata almıyorum. Client'e start diyorum ve hiçbir şey olmuyor. Dump dahi oluşturmuyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
DEP ayarlı ve dediğiniz gibi yaparak da denedim lakin nafile. İlk defa böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Arkadaşım eski media yedeklerini bulduğu için sorun düzelmiştir. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. İyi günler.

Oyla 0

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
alpemix gönder özelden, sorunu cözüme kavuşturayım. :unsure:

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.