Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Client açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Ben vsro filesler ile serverı kurdum hamachi ipsi ile gereken yerlere ip eklemelerini yaptım fakat edx loader ile oyunu açmaya çalıştığım zaman oyun açılmıyor ekran kararıp tekrar geri geliyor client gelmiyor ve ek olarak ip kısımlarına hamachi ipsi değilde locale ip girsem sadece kendim girip birşeyler ile uğraşmak istiyorum 127.0.0 gibi bir sorun yaşar mıyım? hayırlı geceler.

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Ben vsro filesler ile serverı kurdum hamachi ipsi ile gereken yerlere ip eklemelerini yaptım fakat edx loader ile oyunu açmaya çalıştığım zaman oyun açılmıyor ekran kararıp tekrar geri geliyor client gelmiyor ve ek olarak ip kısımlarına hamachi ipsi değilde locale ip girsem sadece kendim girip birşeyler ile uğraşmak istiyorum 127.0.0 gibi bir sorun yaşar mıyım? hayırlı geceler.
ipinput kısmını doğru yaptığına emin misin, versiyon yada IP kısmını. Bu arada kendi kurduğun hamachi server'a kendin nasıl bağlanabilirsin o konuda bilgim yok. Local de kurmak istiyorsan 127.0.0.0 değil 192.168.x.x olacak IP. x'ler modemine ve kaçıncı bağlantı olduğuna göre değişir. Local IP öğrenmek için cmd>ipconfig ile bulabilirsin IPv4 senin local IP'n olur.

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
ipinput kısmını doğru yaptığına emin misin, versiyon yada IP kısmını. Bu arada kendi kurduğun hamachi server'a kendin nasıl bağlanabilirsin o konuda bilgim yok. Local de kurmak istiyorsan 127.0.0.0 değil 192.168.x.x olacak IP. x'ler modemine ve kaçıncı bağlantı olduğuna göre değişir. Local IP öğrenmek için cmd>ipconfig ile bulabilirsin IPv4 senin local IP'n olur.
İp punt kısmında doğru yaptığıma eminim version doğru şekilde yaptım kontrolünüde yaptım sql serverdan fakat port kısmı direk 1010 olarak gözüküyordu o şekilde denediğimde yine aynı şekilde sorun yaşadım portu 15779 yaptım sorun hala devam ediyor sadece port kısmında sorun yaşamış olabilirim diye düşünüyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
İstersen teamviewer ile bağlanıp yardımcı olmaya çalışırım , çözersek çözümü paylaşır aynı sorunla karşılaşanlara faydalı oluruz :)

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Ip'in sabit değilse hamachi kullanmalısın local de. Çözüldü mü? Çözülemediyse bir de biz bakalım...

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Sorun çözüldü;
IPinput kısmında portu 1010 geçmiş: ini dosyalarındaki srNodeData > Entry2 'de bulunan yani 15779 portunu girmesi gerekiyordu,
Birde sro_client ve launcher'i DEP'e eklemeyi unutmuş.
İyi forumlar..

Dipnot: Birkaç ekleme ve anlatım yaptım ondan uzun sürdü :) vmWare kurulumu ve statik IP ayarlayırla ilgili.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.